Ostatnia kolejka sezonu 2010/2011

• autor: Sonikos88, 2011-06-17 09:45

Już w najbliższą niedzielę na siódemkowych boiskach po raz ostatni nasze drużyny zagrają w tym sezonie. Dla zawodników Niecieczy XXII kolejka odbędzie się w Kamiance, a naszym przeciwnikiem będzie Czekanów. Ten mecz nasi zawodnicy na pewno potraktują już odrobinę luźniej, ponieważ w górnej części tabeli już nic nie może się zmienic, ale dla naszych rywali nawet jeden punkt zdobyty w tym spotkaniu może byc bardzo ważny, gdyż może pozwolic im na uniknięcie baraży.

CZEKANÓW vs NIECIECZ

MIEJSCE: KAMIANKA

GODZINA: 19:30

SĘDZIA: Adam Chruścicki

W rozwinięciu znajduje się opis każdego meczu najbliższej kolejki oraz warianty ułożenia się tabeli na koniec sezonu. ZAPRASZAMY.

Czekanów w tym momencie znajduje się na ostatnim miejscu gwarantującym utrzymanie, ale ma taką samą liczbę punktów co drużyna ze strefy barażowej.

Czekanów od ładnych kilku kolejek pokazuje, że nie jest to wcale taka słaba drużyna jak można by było ocenic na podstawie ich miejsca w tabeli. Od sześciu kolejek nie przegrali żadnego meczu, a od czterech są niepokonani. Do utrzymania się w bezpiecznej strefie tabeli, czyli bez grania meczu barażowego niezbędne będą im punkty które mogą zdobyc w ostatniej kolejce. W ich sytuacji jest dużo liczenia i kilka różnych scenariuszy. Jeżeli zremisują w naszym spotkaniu a NKS Białobrzegi przegrają wówczas mają utrzymanie, ale jeżeli przy ich remisie NKS pokona swojego niedzielnego rywala, wtedy to drużyna z Białobrzeg będzie mogła cieszyc się z pozostania w I lidze. Jeżeli natomiast obie drużyny odniosą porażki wówczas będą się liczyły bramki lub mecz bezpośredni, jednak zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku lepiej wypada Czekanów i przy porażce obu ekip to on pozostanie dalej z nami.

Analiza meczów ostatniej kolejki.

Sabnie - BTS Kobylany. Ten mecz również ma znaczenie tylko dla jednej drużyny. Sabnie już bez względu na wynik okazały się najlepsze w tym sezonie i już od ok. 2 kolejek mogą świętowac mistrzostwo, jednak BTS może albo awansowac z 5 na 4 pozycje, albo zpaśc na 6, jednak trudno oczekiwac od lidera, żeby dał się pokonac 5 drużynie i z pewnością zechcą pozostawic w lidze jak najlepsze wspomnienia po tym sezonie.

Kurowice - NKS Białobrzegi. To spotkanie ma podobne znaczenie dla NKS jak mecz Czekanowa. To właśnie te drużyny walczą o niegranie w barażach. Ich sytuacja została przedstawiona powyżej, natomiast Kurowice ewentualnym zwycięstwem mogą tylko pozostawic nam miłe wspomnienia z ich gry w I lidze, i o ich losach w dalszej grze nieuchronnie już będzie decydował baraż.

Topaz Jawor Sokołów - Skrzeszew. Stawką w tym meczu jest przesunięcie się zwycięskiej drużyny o jedno miejsce wyżej. Skrzeszew jeżeli pokona Topaz, zakończy sezon na 6 lub 5 pozycji, jeżeli natomiast ulegnie, to najprawdopodobniej pozostanie na 7 miejscu. Jawor mimo iż wygra swoje spotkanie nie będzie pewny, że awansuje wyżej, bo zależec będzie wszystko od meczu Kobylan. (Przypomnijmy, że Skrzeszew ma 1 mecz zaległy z Bujałami)

Axan Kowiesy - Ulkar Karolew. Kolejne spotkanie liczące się tylko dla jednego zespołu. Axan spokojnie może sobie pozwolic nawet na przegraną w tym meczu, na taką swobodę pozwala im sześcio-punktowe prowadzenie nad czwartym Ulkarem. Karolew natomiast będzie walczył o utrzymanie czwartej pozycji. Jeżeli zdołają pokonac Axan to spokojnie zakończą sezon na czwartej pozycji, ale muszą uważac bo po piętach depcze im BTS, który jeśli wygra swoje spotkanie a Karolew przegra awansuje i zepchnie Ulkar z czwartego miejsca.

Kamianka - Bujały. Dwie ostatnie drużyny tabeli. Jednak Kamianka już na początku rundy wiosennej wycofała się z rozgrywek i swoje mecze oddaje walkowerem. Mimo, iż Bujały dostaną za darmo 3pkt. w niczym to już im nie pomoże. W następnym sezonie na pewno zobaczymy ich na boiskach drugiej ligi.

autor: ~K-MeeL 2011-06-18 11:47:29

avatar Wszystko może ułożyć się jeszcze inaczej. Nie uwzględniliście meczów zaległych dzięki którym niektóre drużyny mogą jeszcze pójść w górę. ;) Pozdro

autor: Sonikos88 2011-06-18 13:28:42

Profil Sonikos88 w Futbolowo Został już tylko jeden mecz zaległy w I lidze - Skrzeszew - Bujały. I jedyną drużyną któa może dzięki temu wynikowi pójśc w górę jest ewentualnie tylko Skrzeszew. Ale dzięki za przypomnienie ;)

autor: ~.. 2011-06-19 12:15:46

avatar Abramczuk wraca do niecieczy???

autor: ~anonim 2011-06-19 19:57:51

avatar a rutek juz gra w kowiesach

autor: ~3 2011-06-19 22:55:10

avatar A. Pniewski krolem strzelcow gratulacje i podziekowania od całej druzyny