Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Tabele ligowe z sezonów od 1999 do 2010

Tabela końcowa I edycji - sezon 1999

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Białobrzegi

14

37

54

19

12

1

1

2.

Policja Sokołów

14

28

74

37

9

1

4

3.

Jabłonna Lacka

14

28

38

28

9

1

4

4.

Sterdyń

14

24

46

37

7

3

4

5.

Ceranów

14

15

32

45

5

0

9

6.

Lebiedzie

14

13

33

49

4

1

9

7.

Sabnie

14

12

43

69

3

3

8

8.

Seroczyn

14

5

33

69

1

2

11

 

Tabela końcowa II edycji - sezon 2000

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

 

 

Nieciecz

 

 

18

 

 

45

 

 

76

 

 

28

 

 

15

 

 

0

 

 

3

 

 

2.

Jabłonna Lacka

18

44

83

33

14

2

2

3.

Białobrzegi

18

38

78

37

12

2

4

4.

Sterdyń

18

33

64

45

11

0

7

5.

Sabnie

18

26

61

63

7

5

6

6.

Czekanów

18

23

47

57

7

2

9

7.

Nauczyciele Sokołów Podl.

18

23

89

95

7

2

9

8.

Grodzisk

18

14

44

77

4

2

12

9.

Seroczyn

18

10

43

97

3

1

14

10.

Spółdzielca Sokołów Podl.

18

6

17

70

2

0

16

 

Tabela końcowa III edycji - sezon 2001

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

 

 

22

 

 

60

 

 

104

 

 

32

 

 

20

 

 

0

 

 

2

 

 

2.

Seroczyn

22

54

93

31

18

0

4

3.

Jabłonna lacka

22

49

67

35

15

4

3

4.

Skrzeszew

22

39

75

44

12

3

7

5.

Sabnie

22

31

81

75

9

4

9

6.

Nauczyciele Sokołow Podl.

22

27

61

89

8

3

11

7.

Sterdyń

22

27

59

65

8

3

11

8.

Białobrzegi

22

27

64

79

8

3

11

9.

Grodzisk

22

24

60

76

7

3

12

10.

Kosów Lacki

22

24

53

67

7

3

12

11.

Czekanów

22

15

38

103

5

0

17

12.

Ceranów

22

5

34

93

1

2

19

 

 

264

382

789

789

118

28

118

 

Tabela końcowa IV edycji - sezon 2002

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Jabłonna Lacka I

24

59

98

40

19

2

3

2.

Skrzeszew

24

55

89

27

18

1

5

3.

Seroczyn I

24

53

102

51

17

2

5

4.

Białobrzegi

24

44

76

49

14

2

8

5.

Nieciecz

24

44

71

51

14

2

8

6.

Sabnie

24

35

92

84

10

5

9

7.

Jabłonna Lacka II

24

35

58

66

11

2

11

8.

,,N” Sokołów

24

34

79

79

10

4

10

9.

Ceranów

24

30

42

77

10

0

14

10.

Kosów Lacki

24

23

72

90

7

2

15

11.

Seroczyn II

24

16

41

122

5

1

18

12.

Bujały

24

14

48

91

4

2

18

13.

Dzierzby

24

13

43

84

4

1

19

 

Tabela końcowa V edycji - sezon 2003

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Golanki

26

63

102

44

20

3

3

2.

Skrzeszew

26

62

89

36

20

2

4

3.

Białobrzegi

26

56

101

51

18

2

6

4.

,,Topaz” Węże

26

53

84

49

17

2

7

5.

Grodzisk

26

49

97

65

16

1

9

6.

Dzierzby

26

45

84

47

13

6

7

7.

,,N”Sokołów

26

42

77

85

13

3

10

8.

Kupientyn

26

42

74

70

13

3

10

9.

Bujały

26

30

50

66

9

3

14

10.

Seroczyn

26

24

62

100

8

0

18

11.

Rytele Święckie

26

24

55

104

8

0

18

12.

Kosów L.

26

23

80

121

6

5

15

13.

Sabnie

26

10

30

87

3

1

22

14.

Ceranów

26

4

20

86

1

1

24

 

Tabela końcowa VI edycji - sezon 2004

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Białobrzegi

22

51

88

38

17

0

5

2.

Topaz Węże

22

48

95

53

15

3

4

3.

Bujały

22

46

95

58

15

1

6

4.

Dzierzby I

22

44

94

47

14

2

6

5.

Golanki

22

39

80

59

12

3

7

6.

Seroczyn

22

38

79

61

12

2

8

7.

Nieciecz

22

25

61

75

8

1

13

8.

Sokołów

22

29

60

69

9

2

11

9.

Kosów Lacki

22

37

87

65

12

1

9

10.

Grodzisk

22

30

63

69

9

3

10

11.

Dzierzby II

22

26

37

59

8

2

12

12.

Ceranów

22

24

44

62

7

3

12

13.

Skrzeszew

22

23

48

85

7

2

13

14.

Wirów

22

22

42

88

7

1

14

15.

Rytele Święckie

22

17

55

93

5

2

15

16.

Skibniew

22

15

38

85

5

0

17

 

 

352

512

1066

1066

162

28

162

 

Tabela końcowa VII edycji - sezon 2005

Tabela końcowa I ligi

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Białobrzegi

16

38

66

33

11

5

0

2.

Dzierzby

16

28

51

35

8

4

4

3.

Kosów Lacki

16

27

67

47

8

3

5

4.

Seroczyn

16

24

59

47

6

6

4

5.

Sokołów

16

23

45

45

6

5

5

6.

Ceranów

16

16

26

46

5

1

10

7.

Bujały

16

16

42

56

5

1

10

8.

Skrzeszew

16

15

28

67

4

3

9

9.

Grodzisk

16

13

52

60

3

4

9

 

 

144

200

436

436

56

32

56

 

Tabela końcowa II liga

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Stasin

14

31

63

42

10

1

3

2.

Kamianka

14

28

94

53

8

4

2

3.

Repki

14

28

43

35

9

1

4

4.

Wyrozęby

14

24

40

29

7

3

4

5.

Rytele Święckie

14

17

41

57

5

2

7

6.

Kurowice

14

14

45

55

4

2

8

7.

Wirów

14

9

32

57

2

3

9

8.

Sabnie

14

8

48

78

2

2

10

 

 

112

159

406

406

47

18

47

 
Tabela końcowa VIII edycji sezon - 2006

I LIGA

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Dzierzby

20

49

100

30

16

1

3

2.

Białobrzegi

20

48

80

36

16

0

4

3.

Kamianka

20

41

90

52

13

2

5

4.

Ceranów

20

38

64

36

12

2

6

5.

Stasin

20

34

64

54

11

1

8

6.

Repki

20

25

46

59

7

4

9

7.

Seroczyn

20

24

44

63

8

0

12

8.

Sokołów I

20

23

62

72

6

5

9

9.

Bujały

20

18

45

64

5

3

12

10.

Wyrozęby

20

14

20

91

4

2

14

11.

Skrzeszew

20

5

17

75

1

2

17

 

 

220

319

632

632

99

22

99

II Liga

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Wirów

18

43

101

41

14

1

3

2.

Skibniew

18

41

94

47

13

2

3

3.

Golanki

18

40

75

35

12

4

2

4.

Kurowice

18

27

73

76

9

0

9

5.

Topaz Węże

18

26

73

68

7

5

6

6.

Rozbity Kamień

18

25

45

52

7

4

7

7.

Sabnie

18

20

58

70

6

2

10

8.

Rytele Święckie

18

18

40

65

5

3

10

9.

Chądzyń

18

13

42

97

4

1

13

10.

Sokołów II

18

6

24

74

2

0

16

 

 

180

259

625

625

79

22

79

 

Tabela końcowa IX edysji - sezon 2007

I LIGA

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Wirów

14

27

66

62

8

3

3

2.

Golanki

14

25*

49

38

9

2

3

3.

Dzierzby

14

24*

64

37

9

1

4

4.

Kamianka

14

22

60

60

7

1

6

5.

Białobrzegi

14

21*

47

33

8

1

5

6.

Repki

14

12*

67

58

4

2

8

7.

Skibniew

14

9

48

76

3

0

11

8.

Sokołów I

14

8

47

84

2

2

10

 

II LIGA GRUPA A

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Topaz Węże

10

28

50

14

9

1

0

2.

Rozbity Kamień

10

25

24

6

8

1

1

3.

Wyrozęby

10

13

20

18

5

0

5

4.

Sokołów II

10

9

15

31

3

0

7

5.

Skrzeszew

10

3

10

35

1

0

9

6.

Brzozów

10

0

16

49

0

0

10

 

II LIGA GRUPA B

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Kurowice

14

29

48

33

9

2

3

2.

Tchórznica

14

29

51

27

9

2

3

3.

Sabnie

14

29

65

47

9

2

3

4.

Kamieńczyk

14

20

46

43

6

2

6

5.

Rytele Św.*1

14

18

44

43

6

2

6

6.

Bujały

14

15

35

42

4

3

7

7.

Dzięcioły* 2

14

8

41

59

4

0

10

8.

Chądzyń

14

7

32

68

2

1

11

 

Tabela dodatkowa pomiędzy zespołami z taką samą liczba punktów

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Tchórznica

4

7

12

6

2

1

1

2.

Kurowice

4

5

8

9

1

2

1

3.

Sabnie

4

4

8

13

1

1

2

 

Końcowa tabela X edycji - sezon 2008

I LIGA

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Tchórznica

20

45

70

47

15

0

5

2.

Sabnie

20

43

88

65

14

1

5

3.

Dzierzby

20

38

91

54

12

2

6

4.

Rozbity Kamień

20

34

64

52

11

1

8

5.

Kamianka

20

33

86

74

10

3

7

6.

Kurowice

20

28

67

71

9

1

10

7.

Białobrzegi

20

27

67

70

8

3

9

8.

Repki

20

19

72

96

6

1

13

9.

Skibniew

20

19

66

75

6

1

13

10.

Sokołów I

20

10

60

123

3

1

16

11.

Wirów

20

27

50

54

9

0

11

 

II LIGA

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Rytele Święckie

18

46

79

32

15

1

2

2.

Bujały

18

38

69

35

12

2

4

3.

Kamieńczyk

18

34

59

36

11

1

6

4.

Gama Sokołów

18

33

56

40

11

0

7

5.

Chadzyń

18

25

48

47

8

1

9

6.

Morszków

18

23

52

50

6

5

7

7.

Wojewódki Dolne

18

22

42

57

6

4

8

8.

Nieciecz

18

17

67

91

5

2

11

9.

Dzięcioły

18

17

43

71

5

2

11

10.

Grodzisk

18

6

27

83

2

0

16

 

Tabela końcowa XI edycji - sezon 2009

I LIGA

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Kurowice

18

40

101

50

13

1

4

2.

Sabnie

18

37

100

66

12

1

5

3.

Kamianka

18

37

118

74

11

4

3

4.

Tchórznica

18

34

104

55

11

1

6

5.

Bujały

18

30

65

69

10

0

8

6.

Skibniew

18

30

72

69

9

3

6

7.

Białobrzegi

18

23

62

64

7

2

9

8.

Rozbity Kamień

18

17

54

78

5

2

11

9.

Sokołów I

18

10

58

113

3

1

14

10.

Repki

18

4

45

141

1

1

16

 

II LIGA

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Jawor Sokołów

16

42

99

36

14

0

2

2.

Karolew

16

34

71

44

11

1

4

3.

Nieciecz I

16

33

81

42

10

3

3

4.

AMT Sokołów

16

30

59

35

10

0

6

5.

Chądzyń

16

22

46

44

7

1

8

6.

Morszków

16

20

55

60

6

2

8

7.

Skrzeszew

16

13

50

81

4

1

11

8.

Wyrozęby

16

12

58

90

4

0

11

9.

Wojewódki

16

5

31

113

1

2

13

Tabel końcowa I ligi (sezon 2010/2011)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Sabnie

22

59

154

54

19

2

1

2.

Nieciecz

22

52

124

77

17

1

4

3.

Axan Kowiesy

22

45

100

55

14

3

5

4.

Ulkar Karolew

22

37

84

79

11

4

7

5.

Topaz Jawor Sokołów

22

36

100

70

11

3

8

6.

BTS I Kobylany

22

34

117

95

11

1

10

7.

Skrzeszew

22

33

69

54

10

3

9

8.

Czekanów

22

27

91

92

8

3

11

9.

NKS I Białobrzegi

22

27

48

101

9

0

13

10.

Kurowice

22

24

83

105

7

3

12

11.

Bujały

22

7

36

134

2

1

19

12.

Kamianka

22

3

28

118

1

0

21

 

 

264

384

1034

1034

120

24

120

 

Mecze bezpośrednie

 

8.

Czekanów

2

3

12

4

1

0

1

9.

NKS I Białobrzegi

2

3

4

12

1

0

1

Tabela (o miejsca 1-8)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Al. – Drób Old Boys Sokołów

14

42

110

40

14

0

0

2.

AMT Sokołów

14

27

81

46

9

0

5

3.

Skibniew

14

24

64

53

8

0

6

4.

Sokołów I

14

21

64

76

7

0

7

5.

KS Patrykozy

14

16

42

65

5

1

8

6.

NKS II Białobrzegi

14

13

37

66

4

1

9

7.

Morszków

14

12

30

57

4

0

10

8.

DG Wyrozęby

14

9

38

69

3

0

11

Tabela (o miejsca 9-14)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

9.

Grodzisk

18

29

98

76

9

2

7

10.

Chadzyń

18

23

49

78

7

2

9

11.

Lech Nowomodna

18

17

99

103

5

2

11

12.

WKS Wojewódki

18

10

49

181

3

1

14

13.

BTS II Kobylany

18

6

35

115

2

0

16

14.

Gałki Sokołów

18

9

39

75

3

0

15

 

Tabela końcowa I ligi – sezon 2011/2012

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

 Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

22

54

163

59

18

0

4

2.

Topaz Old Boys Sokołów

22

46

109

74

15

1

6

3.

Sabnie

22

43

116

88

14

1

7

4.

NKS Białobrzegi

22

39

78

94

13

0

9

5.

Axan Kowiesy

22

34

89

77

11

1

10

6.

BTS Kobylany

22

33

98

93

9

6

7

7.

Jawor Sokołów

22

32

90

89

10

2

10

8.

AMT Sokołów

22

28

99

103

9

1

12

9.

Kamianka

22

27

85

113

8

3

11

10.

Ulkar Karolew

22

25

114

152

8

1

13

11.

Kurowice

22

17

74

122

5

2

15

12.

Skrzeszew                       

22

8

37

88

2

2

18

 

Tabela I ligi (Tabela końcowa sezon 2012/2013)

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

 Punkty

Bramki

 Wygrane

Remisy

Porażki

1.

BTS Kobylany

16

43

100

53

14

1

1

2.

Nieciecz (m)

16

40

108

35

13

1

2

3.

Sabnie (p)

16

25

88

66

8

1

7

4.

Axan Kowiesy

16

25

72

78

8

1

7

5.

Skibniew (b)

16

20

58

72

6

2

8

6.

Jawor Sokołów

16

19

60

73

5

4

7

7.

Kamianka

16

15

62

89

4

3

9

8.

NKS Białobrzegi

16

11

43

72

2

5

9

9.

Ulkar Karolew

16

9

59

112

3

0

13

 

Tabela końcowa II ligi (Sezon 2012/2013)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

 Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Repki

20

52

142

46

17

1

2

2.

Jabłonna Lacka

20

43

117

76

14

1

5

3.

Czarni Wrotnów

20

39

79

61

12

3

5

4.

ATS Kowiesy

20

37

111

80

12

1

7

5.

Skrzeszew

20

36

91

62

12

0

8

6.

Sokołów I

20

34

113

82

11

1

8

7.

Grodzisk

20

32

78

69

10

2

8

8.

Rudniki

20

16

38

118

5

1

14

9.

Chądzyń

20

14

73

138

4

2

14

10.

Bujały

20

11

50

92

3

2

14

11.

MDS Sokołów

20

8

62

130

2

2

16

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 215
ogółem: 623 174

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka