Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Tabela końcowa I edycji - sezon 1999
L.P. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Białobrzegi |
14 |
37 |
54 |
19 |
12 |
1 |
1 |
2. |
Policja Sokołów |
14 |
28 |
74 |
37 |
9 |
1 |
4 |
3. |
Jabłonna Lacka |
14 |
28 |
38 |
28 |
9 |
1 |
4 |
4. |
Sterdyń |
14 |
24 |
46 |
37 |
7 |
3 |
4 |
5. |
Ceranów |
14 |
15 |
32 |
45 |
5 |
0 |
9 |
6. |
Lebiedzie |
14 |
13 |
33 |
49 |
4 |
1 |
9 |
7. |
Sabnie |
14 |
12 |
43 |
69 |
3 |
3 |
8 |
8. |
Seroczyn |
14 |
5 |
33 |
69 |
1 |
2 |
11 |
Tabela końcowa II edycji - sezon 2000
L.P. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1.
|
Nieciecz
|
18
|
45
|
76
|
28
|
15
|
0
|
3
|
2. |
Jabłonna Lacka |
18 |
44 |
83 |
33 |
14 |
2 |
2 |
3. |
Białobrzegi |
18 |
38 |
78 |
37 |
12 |
2 |
4 |
4. |
Sterdyń |
18 |
33 |
64 |
45 |
11 |
0 |
7 |
5. |
Sabnie |
18 |
26 |
61 |
63 |
7 |
5 |
6 |
6. |
Czekanów |
18 |
23 |
47 |
57 |
7 |
2 |
9 |
7. |
Nauczyciele Sokołów Podl. |
18 |
23 |
89 |
95 |
7 |
2 |
9 |
8. |
Grodzisk |
18 |
14 |
44 |
77 |
4 |
2 |
12 |
9. |
Seroczyn |
18 |
10 |
43 |
97 |
3 |
1 |
14 |
10. |
Spółdzielca Sokołów Podl. |
18 |
6 |
17 |
70 |
2 |
0 |
16 |
Tabela końcowa III edycji - sezon 2001
L.P. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Nieciecz
|
22
|
60
|
104
|
32
|
20
|
0
|
2
|
2. |
Seroczyn |
22 |
54 |
93 |
31 |
18 |
0 |
4 |
3. |
Jabłonna lacka |
22 |
49 |
67 |
35 |
15 |
4 |
3 |
4. |
Skrzeszew |
22 |
39 |
75 |
44 |
12 |
3 |
7 |
5. |
Sabnie |
22 |
31 |
81 |
75 |
9 |
4 |
9 |
6. |
Nauczyciele Sokołow Podl. |
22 |
27 |
61 |
89 |
8 |
3 |
11 |
7. |
Sterdyń |
22 |
27 |
59 |
65 |
8 |
3 |
11 |
8. |
Białobrzegi |
22 |
27 |
64 |
79 |
8 |
3 |
11 |
9. |
Grodzisk |
22 |
24 |
60 |
76 |
7 |
3 |
12 |
10. |
Kosów Lacki |
22 |
24 |
53 |
67 |
7 |
3 |
12 |
11. |
Czekanów |
22 |
15 |
38 |
103 |
5 |
0 |
17 |
12. |
Ceranów |
22 |
5 |
34 |
93 |
1 |
2 |
19 |
|
|
264 |
382 |
789 |
789 |
118 |
28 |
118 |
Tabela końcowa IV edycji - sezon 2002
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Jabłonna Lacka I |
24 |
59 |
98 |
40 |
19 |
2 |
3 |
2. |
Skrzeszew |
24 |
55 |
89 |
27 |
18 |
1 |
5 |
3. |
Seroczyn I |
24 |
53 |
102 |
51 |
17 |
2 |
5 |
4. |
Białobrzegi |
24 |
44 |
76 |
49 |
14 |
2 |
8 |
5. |
Nieciecz |
24 |
44 |
71 |
51 |
14 |
2 |
8 |
6. |
Sabnie |
24 |
35 |
92 |
84 |
10 |
5 |
9 |
7. |
Jabłonna Lacka II |
24 |
35 |
58 |
66 |
11 |
2 |
11 |
8. |
,,N” Sokołów |
24 |
34 |
79 |
79 |
10 |
4 |
10 |
9. |
Ceranów |
24 |
30 |
42 |
77 |
10 |
0 |
14 |
10. |
Kosów Lacki |
24 |
23 |
72 |
90 |
7 |
2 |
15 |
11. |
Seroczyn II |
24 |
16 |
41 |
122 |
5 |
1 |
18 |
12. |
Bujały |
24 |
14 |
48 |
91 |
4 |
2 |
18 |
13. |
Dzierzby |
24 |
13 |
43 |
84 |
4 |
1 |
19 |
Tabela końcowa V edycji - sezon 2003
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Golanki |
26 |
63 |
102 |
44 |
20 |
3 |
3 |
2. |
Skrzeszew |
26 |
62 |
89 |
36 |
20 |
2 |
4 |
3. |
Białobrzegi |
26 |
56 |
101 |
51 |
18 |
2 |
6 |
4. |
,,Topaz” Węże |
26 |
53 |
84 |
49 |
17 |
2 |
7 |
5. |
Grodzisk |
26 |
49 |
97 |
65 |
16 |
1 |
9 |
6. |
Dzierzby |
26 |
45 |
84 |
47 |
13 |
6 |
7 |
7. |
,,N”Sokołów |
26 |
42 |
77 |
85 |
13 |
3 |
10 |
8. |
Kupientyn |
26 |
42 |
74 |
70 |
13 |
3 |
10 |
9. |
Bujały |
26 |
30 |
50 |
66 |
9 |
3 |
14 |
10. |
Seroczyn |
26 |
24 |
62 |
100 |
8 |
0 |
18 |
11. |
Rytele Święckie |
26 |
24 |
55 |
104 |
8 |
0 |
18 |
12. |
Kosów L. |
26 |
23 |
80 |
121 |
6 |
5 |
15 |
13. |
Sabnie |
26 |
10 |
30 |
87 |
3 |
1 |
22 |
14. |
Ceranów |
26 |
4 |
20 |
86 |
1 |
1 |
24 |
Tabela końcowa VI edycji - sezon 2004
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Białobrzegi |
22 |
51 |
88 |
38 |
17 |
0 |
5 |
2. |
Topaz Węże |
22 |
48 |
95 |
53 |
15 |
3 |
4 |
3. |
Bujały |
22 |
46 |
95 |
58 |
15 |
1 |
6 |
4. |
Dzierzby I |
22 |
44 |
94 |
47 |
14 |
2 |
6 |
5. |
Golanki |
22 |
39 |
80 |
59 |
12 |
3 |
7 |
6. |
Seroczyn |
22 |
38 |
79 |
61 |
12 |
2 |
8 |
7. |
Nieciecz |
22 |
25 |
61 |
75 |
8 |
1 |
13 |
8. |
Sokołów |
22 |
29 |
60 |
69 |
9 |
2 |
11 |
9. |
Kosów Lacki |
22 |
37 |
87 |
65 |
12 |
1 |
9 |
10. |
Grodzisk |
22 |
30 |
63 |
69 |
9 |
3 |
10 |
11. |
Dzierzby II |
22 |
26 |
37 |
59 |
8 |
2 |
12 |
12. |
Ceranów |
22 |
24 |
44 |
62 |
7 |
3 |
12 |
13. |
Skrzeszew |
22 |
23 |
48 |
85 |
7 |
2 |
13 |
14. |
Wirów |
22 |
22 |
42 |
88 |
7 |
1 |
14 |
15. |
Rytele Święckie |
22 |
17 |
55 |
93 |
5 |
2 |
15 |
16. |
Skibniew |
22 |
15 |
38 |
85 |
5 |
0 |
17 |
|
|
352 |
512 |
1066 |
1066 |
162 |
28 |
162 |
Tabela końcowa VII edycji - sezon 2005
Tabela końcowa I ligi
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Białobrzegi |
16 |
38 |
66 |
33 |
11 |
5 |
0 |
2. |
Dzierzby |
16 |
28 |
51 |
35 |
8 |
4 |
4 |
3. |
Kosów Lacki |
16 |
27 |
67 |
47 |
8 |
3 |
5 |
4. |
Seroczyn |
16 |
24 |
59 |
47 |
6 |
6 |
4 |
5. |
Sokołów |
16 |
23 |
45 |
45 |
6 |
5 |
5 |
6. |
Ceranów |
16 |
16 |
26 |
46 |
5 |
1 |
10 |
7. |
Bujały |
16 |
16 |
42 |
56 |
5 |
1 |
10 |
8. |
Skrzeszew |
16 |
15 |
28 |
67 |
4 |
3 |
9 |
9. |
Grodzisk |
16 |
13 |
52 |
60 |
3 |
4 |
9 |
|
|
144 |
200 |
436 |
436 |
56 |
32 |
56 |
Tabela końcowa II liga
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Stasin |
14 |
31 |
63 |
42 |
10 |
1 |
3 |
2. |
Kamianka |
14 |
28 |
94 |
53 |
8 |
4 |
2 |
3. |
Repki |
14 |
28 |
43 |
35 |
9 |
1 |
4 |
4. |
Wyrozęby |
14 |
24 |
40 |
29 |
7 |
3 |
4 |
5. |
Rytele Święckie |
14 |
17 |
41 |
57 |
5 |
2 |
7 |
6. |
Kurowice |
14 |
14 |
45 |
55 |
4 |
2 |
8 |
7. |
Wirów |
14 |
9 |
32 |
57 |
2 |
3 |
9 |
8. |
Sabnie |
14 |
8 |
48 |
78 |
2 |
2 |
10 |
|
|
112 |
159 |
406 |
406 |
47 |
18 |
47 |
Tabela końcowa VIII edycji sezon - 2006
I LIGA
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Dzierzby |
20 |
49 |
100 |
30 |
16 |
1 |
3 |
2. |
Białobrzegi |
20 |
48 |
80 |
36 |
16 |
0 |
4 |
3. |
Kamianka |
20 |
41 |
90 |
52 |
13 |
2 |
5 |
4. |
Ceranów |
20 |
38 |
64 |
36 |
12 |
2 |
6 |
5. |
Stasin |
20 |
34 |
64 |
54 |
11 |
1 |
8 |
6. |
Repki |
20 |
25 |
46 |
59 |
7 |
4 |
9 |
7. |
Seroczyn |
20 |
24 |
44 |
63 |
8 |
0 |
12 |
8. |
Sokołów I |
20 |
23 |
62 |
72 |
6 |
5 |
9 |
9. |
Bujały |
20 |
18 |
45 |
64 |
5 |
3 |
12 |
10. |
Wyrozęby |
20 |
14 |
20 |
91 |
4 |
2 |
14 |
11. |
Skrzeszew |
20 |
5 |
17 |
75 |
1 |
2 |
17 |
|
|
220 |
319 |
632 |
632 |
99 |
22 |
99 |
II Liga
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Wirów |
18 |
43 |
101 |
41 |
14 |
1 |
3 |
2. |
Skibniew |
18 |
41 |
94 |
47 |
13 |
2 |
3 |
3. |
Golanki |
18 |
40 |
75 |
35 |
12 |
4 |
2 |
4. |
Kurowice |
18 |
27 |
73 |
76 |
9 |
0 |
9 |
5. |
Topaz Węże |
18 |
26 |
73 |
68 |
7 |
5 |
6 |
6. |
Rozbity Kamień |
18 |
25 |
45 |
52 |
7 |
4 |
7 |
7. |
Sabnie |
18 |
20 |
58 |
70 |
6 |
2 |
10 |
8. |
Rytele Święckie |
18 |
18 |
40 |
65 |
5 |
3 |
10 |
9. |
Chądzyń |
18 |
13 |
42 |
97 |
4 |
1 |
13 |
10. |
Sokołów II |
18 |
6 |
24 |
74 |
2 |
0 |
16 |
|
|
180 |
259 |
625 |
625 |
79 |
22 |
79 |
Tabela końcowa IX edysji - sezon 2007
I LIGA
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Wirów |
14 |
27 |
66 |
62 |
8 |
3 |
3 |
2. |
Golanki |
14 |
25* |
49 |
38 |
9 |
2 |
3 |
3. |
Dzierzby |
14 |
24* |
64 |
37 |
9 |
1 |
4 |
4. |
Kamianka |
14 |
22 |
60 |
60 |
7 |
1 |
6 |
5. |
Białobrzegi |
14 |
21* |
47 |
33 |
8 |
1 |
5 |
6. |
Repki |
14 |
12* |
67 |
58 |
4 |
2 |
8 |
7. |
Skibniew |
14 |
9 |
48 |
76 |
3 |
0 |
11 |
8. |
Sokołów I |
14 |
8 |
47 |
84 |
2 |
2 |
10 |
II LIGA GRUPA A
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Topaz Węże |
10 |
28 |
50 |
14 |
9 |
1 |
0 |
2. |
Rozbity Kamień |
10 |
25 |
24 |
6 |
8 |
1 |
1 |
3. |
Wyrozęby |
10 |
13 |
20 |
18 |
5 |
0 |
5 |
4. |
Sokołów II |
10 |
9 |
15 |
31 |
3 |
0 |
7 |
5. |
Skrzeszew |
10 |
3 |
10 |
35 |
1 |
0 |
9 |
6. |
Brzozów |
10 |
0 |
16 |
49 |
0 |
0 |
10 |
II LIGA GRUPA B
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Kurowice |
14 |
29 |
48 |
33 |
9 |
2 |
3 |
2. |
Tchórznica |
14 |
29 |
51 |
27 |
9 |
2 |
3 |
3. |
Sabnie |
14 |
29 |
65 |
47 |
9 |
2 |
3 |
4. |
Kamieńczyk |
14 |
20 |
46 |
43 |
6 |
2 |
6 |
5. |
Rytele Św.*1 |
14 |
18 |
44 |
43 |
6 |
2 |
6 |
6. |
Bujały |
14 |
15 |
35 |
42 |
4 |
3 |
7 |
7. |
Dzięcioły* 2 |
14 |
8 |
41 |
59 |
4 |
0 |
10 |
8. |
Chądzyń |
14 |
7 |
32 |
68 |
2 |
1 |
11 |
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Tchórznica |
4 |
7 |
12 |
6 |
2 |
1 |
1 |
2. |
Kurowice |
4 |
5 |
8 |
9 |
1 |
2 |
1 |
3. |
Sabnie |
4 |
4 |
8 |
13 |
1 |
1 |
2 |
Końcowa tabela X edycji - sezon 2008
I LIGA
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Tchórznica |
20 |
45 |
70 |
47 |
15 |
0 |
5 |
2. |
Sabnie |
20 |
43 |
88 |
65 |
14 |
1 |
5 |
3. |
Dzierzby |
20 |
38 |
91 |
54 |
12 |
2 |
6 |
4. |
Rozbity Kamień |
20 |
34 |
64 |
52 |
11 |
1 |
8 |
5. |
Kamianka |
20 |
33 |
86 |
74 |
10 |
3 |
7 |
6. |
Kurowice |
20 |
28 |
67 |
71 |
9 |
1 |
10 |
7. |
Białobrzegi |
20 |
27 |
67 |
70 |
8 |
3 |
9 |
8. |
Repki |
20 |
19 |
72 |
96 |
6 |
1 |
13 |
9. |
Skibniew |
20 |
19 |
66 |
75 |
6 |
1 |
13 |
10. |
Sokołów I |
20 |
10 |
60 |
123 |
3 |
1 |
16 |
11. |
Wirów |
20 |
27 |
50 |
54 |
9 |
0 |
11 |
II LIGA
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Rytele Święckie |
18 |
46 |
79 |
32 |
15 |
1 |
2 |
2. |
Bujały |
18 |
38 |
69 |
35 |
12 |
2 |
4 |
3. |
Kamieńczyk |
18 |
34 |
59 |
36 |
11 |
1 |
6 |
4. |
Gama Sokołów |
18 |
33 |
56 |
40 |
11 |
0 |
7 |
5. |
Chadzyń |
18 |
25 |
48 |
47 |
8 |
1 |
9 |
6. |
Morszków |
18 |
23 |
52 |
50 |
6 |
5 |
7 |
7. |
Wojewódki Dolne |
18 |
22 |
42 |
57 |
6 |
4 |
8 |
8. |
Nieciecz |
18 |
17 |
67 |
91 |
5 |
2 |
11 |
9. |
Dzięcioły |
18 |
17 |
43 |
71 |
5 |
2 |
11 |
10. |
Grodzisk |
18 |
6 |
27 |
83 |
2 |
0 |
16 |
Tabela końcowa XI edycji - sezon 2009
I LIGA
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Kurowice |
18 |
40 |
101 |
50 |
13 |
1 |
4 |
2. |
Sabnie |
18 |
37 |
100 |
66 |
12 |
1 |
5 |
3. |
Kamianka |
18 |
37 |
118 |
74 |
11 |
4 |
3 |
4. |
Tchórznica |
18 |
34 |
104 |
55 |
11 |
1 |
6 |
5. |
Bujały |
18 |
30 |
65 |
69 |
10 |
0 |
8 |
6. |
Skibniew |
18 |
30 |
72 |
69 |
9 |
3 |
6 |
7. |
Białobrzegi |
18 |
23 |
62 |
64 |
7 |
2 |
9 |
8. |
Rozbity Kamień |
18 |
17 |
54 |
78 |
5 |
2 |
11 |
9. |
Sokołów I |
18 |
10 |
58 |
113 |
3 |
1 |
14 |
10. |
Repki |
18 |
4 |
45 |
141 |
1 |
1 |
16 |
II LIGA
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Jawor Sokołów |
16 |
42 |
99 |
36 |
14 |
0 |
2 |
2. |
Karolew |
16 |
34 |
71 |
44 |
11 |
1 |
4 |
3. |
Nieciecz I |
16 |
33 |
81 |
42 |
10 |
3 |
3 |
4. |
AMT Sokołów |
16 |
30 |
59 |
35 |
10 |
0 |
6 |
5. |
Chądzyń |
16 |
22 |
46 |
44 |
7 |
1 |
8 |
6. |
Morszków |
16 |
20 |
55 |
60 |
6 |
2 |
8 |
7. |
Skrzeszew |
16 |
13 |
50 |
81 |
4 |
1 |
11 |
8. |
Wyrozęby |
16 |
12 |
58 |
90 |
4 |
0 |
11 |
9. |
Wojewódki |
16 |
5 |
31 |
113 |
1 |
2 |
13 |
Tabel końcowa I ligi (sezon 2010/2011)
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Sabnie |
22 |
59 |
154 |
54 |
19 |
2 |
1 |
2. |
Nieciecz |
22 |
52 |
124 |
77 |
17 |
1 |
4 |
3. |
Axan Kowiesy |
22 |
45 |
100 |
55 |
14 |
3 |
5 |
4. |
Ulkar Karolew |
22 |
37 |
84 |
79 |
11 |
4 |
7 |
5. |
Topaz Jawor Sokołów |
22 |
36 |
100 |
70 |
11 |
3 |
8 |
6. |
BTS I Kobylany |
22 |
34 |
117 |
95 |
11 |
1 |
10 |
7. |
Skrzeszew |
22 |
33 |
69 |
54 |
10 |
3 |
9 |
8. |
Czekanów |
22 |
27 |
91 |
92 |
8 |
3 |
11 |
9. |
NKS I Białobrzegi |
22 |
27 |
48 |
101 |
9 |
0 |
13 |
10. |
Kurowice |
22 |
24 |
83 |
105 |
7 |
3 |
12 |
11. |
Bujały |
22 |
7 |
36 |
134 |
2 |
1 |
19 |
12. |
Kamianka |
22 |
3 |
28 |
118 |
1 |
0 |
21 |
|
|
264 |
384 |
1034 |
1034 |
120 |
24 |
120 |
Mecze bezpośrednie
8. |
Czekanów |
2 |
3 |
12 |
4 |
1 |
0 |
1 |
9. |
NKS I Białobrzegi |
2 |
3 |
4 |
12 |
1 |
0 |
1 |
Tabela (o miejsca 1-8)
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Al. – Drób Old Boys Sokołów |
14 |
42 |
110 |
40 |
14 |
0 |
0 |
2. |
AMT Sokołów |
14 |
27 |
81 |
46 |
9 |
0 |
5 |
3. |
Skibniew |
14 |
24 |
64 |
53 |
8 |
0 |
6 |
4. |
Sokołów I |
14 |
21 |
64 |
76 |
7 |
0 |
7 |
5. |
KS Patrykozy |
14 |
16 |
42 |
65 |
5 |
1 |
8 |
6. |
NKS II Białobrzegi |
14 |
13 |
37 |
66 |
4 |
1 |
9 |
7. |
Morszków |
14 |
12 |
30 |
57 |
4 |
0 |
10 |
8. |
DG Wyrozęby |
14 |
9 |
38 |
69 |
3 |
0 |
11 |
Tabela (o miejsca 9-14)
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
9. |
Grodzisk |
18 |
29 |
98 |
76 |
9 |
2 |
7 |
10. |
Chadzyń |
18 |
23 |
49 |
78 |
7 |
2 |
9 |
11. |
Lech Nowomodna |
18 |
17 |
99 |
103 |
5 |
2 |
11 |
12. |
WKS Wojewódki |
18 |
10 |
49 |
181 |
3 |
1 |
14 |
13. |
BTS II Kobylany |
18 |
6 |
35 |
115 |
2 |
0 |
16 |
14. |
Gałki Sokołów |
18 |
9 |
39 |
75 |
3 |
0 |
15 |
Tabela końcowa I ligi – sezon 2011/2012
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Nieciecz |
22 |
54 |
163 |
59 |
18 |
0 |
4 |
2. |
Topaz Old Boys Sokołów |
22 |
46 |
109 |
74 |
15 |
1 |
6 |
3. |
Sabnie |
22 |
43 |
116 |
88 |
14 |
1 |
7 |
4. |
NKS Białobrzegi |
22 |
39 |
78 |
94 |
13 |
0 |
9 |
5. |
Axan Kowiesy |
22 |
34 |
89 |
77 |
11 |
1 |
10 |
6. |
BTS Kobylany |
22 |
33 |
98 |
93 |
9 |
6 |
7 |
7. |
Jawor Sokołów |
22 |
32 |
90 |
89 |
10 |
2 |
10 |
8. |
AMT Sokołów |
22 |
28 |
99 |
103 |
9 |
1 |
12 |
9. |
Kamianka |
22 |
27 |
85 |
113 |
8 |
3 |
11 |
10. |
Ulkar Karolew |
22 |
25 |
114 |
152 |
8 |
1 |
13 |
11. |
Kurowice |
22 |
17 |
74 |
122 |
5 |
2 |
15 |
12. |
Skrzeszew |
22 |
8 |
37 |
88 |
2 |
2 |
18 |
Tabela końcowa II ligi (Sezon 2012/2013)
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Repki |
20 |
52 |
142 |
46 |
17 |
1 |
2 |
2. |
Jabłonna Lacka |
20 |
43 |
117 |
76 |
14 |
1 |
5 |
3. |
Czarni Wrotnów |
20 |
39 |
79 |
61 |
12 |
3 |
5 |
4. |
ATS Kowiesy |
20 |
37 |
111 |
80 |
12 |
1 |
7 |
5. |
Skrzeszew |
20 |
36 |
91 |
62 |
12 |
0 |
8 |
6. |
Sokołów I |
20 |
34 |
113 |
82 |
11 |
1 |
8 |
7. |
Grodzisk |
20 |
32 |
78 |
69 |
10 |
2 |
8 |
8. |
Rudniki |
20 |
16 |
38 |
118 |
5 |
1 |
14 |
9. |
Chądzyń |
20 |
14 |
73 |
138 |
4 |
2 |
14 |
10. |
Bujały |
20 |
11 |
50 |
92 |
3 |
2 |
14 |
11. |
MDS Sokołów |
20 |
8 |
62 |
130 |
2 |
2 |
16 |
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 70, wczoraj: 7
ogółem: 924 535
statystyki szczegółowe
|