L.P. |
Drużyna |
Sozon |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
1 |
NKS Białobrzegi |
15 |
296 |
509 |
1031 |
891 |
162 |
27 |
107 |
2 |
Nieciecz |
8 |
168 |
382 |
860 |
394 |
125 |
7 |
36 |
3 |
Sabnie |
11 |
224 |
379 |
1008 |
755 |
118 |
25 |
81 |
4 |
Dzierzby |
7 |
142 |
241 |
527 |
334 |
76 |
17 |
49 |
5 |
Skrzeszew |
8 |
174 |
240 |
452 |
476 |
74 |
18 |
82 |
6 |
Seroczyn |
8 |
162 |
232 |
515 |
519 |
73 |
13 |
76 |
7 |
Sokołów I |
10 |
200 |
229 |
638 |
854 |
67 |
28 |
105 |
8 |
Jabłonna Lacka |
5 |
100 |
205 |
354 |
246 |
65 |
10 |
25 |
9 |
Kamianka |
8 |
154 |
202 |
612 |
685 |
61 |
19 |
74 |
10 |
Bujały |
7 |
148 |
161 |
381 |
538 |
50 |
11 |
87 |
11 |
BTS Kobylany |
4 |
82 |
159 |
423 |
298 |
50 |
9 |
23 |
12 |
Kosów Lacki |
5 |
110 |
134 |
359 |
390 |
40 |
14 |
56 |
13 |
Ceranów |
7 |
144 |
132 |
262 |
445 |
41 |
9 |
94 |
14 |
Grodzisk |
5 |
104 |
130 |
316 |
347 |
39 |
13 |
52 |
15 |
Golanki |
3 |
62 |
127 |
231 |
141 |
41 |
8 |
13 |
16 |
Axan Kowiesy |
4 |
82 |
126 |
323 |
317 |
39 |
9 |
34 |
17 |
Jawor Sokołów |
4 |
82 |
119 |
341 |
314 |
36 |
11 |
35 |
18 |
SLKS Skibniew |
6 |
112 |
118 |
346 |
479 |
36 |
10 |
66 |
19 |
Kurowice |
4 |
82 |
109 |
325 |
348 |
34 |
7 |
41 |
20 |
Topaz Węże |
2 |
48 |
101 |
179 |
102 |
32 |
5 |
11 |
21 |
Ulkar Karolew |
4 |
82 |
94 |
348 |
475 |
29 |
7 |
46 |
22 |
Sterdyń |
3 |
54 |
84 |
169 |
147 |
26 |
6 |
22 |
23 |
Tchórznica |
2 |
38 |
79 |
174 |
102 |
26 |
1 |
11 |
24 |
Wirów |
3 |
56 |
76 |
158 |
204 |
24 |
4 |
28 |
25 |
Repki |
5 |
94 |
72 |
289 |
485 |
21 |
11 |
62 |
26 |
Czekanów |
3 |
62 |
65 |
176 |
252 |
20 |
5 |
37 |
27 |
Rozbity Kamień |
2 |
38 |
51 |
118 |
130 |
16 |
3 |
19 |
28 |
Topaz Old Boys Sokołów |
1 |
22 |
46 |
109 |
74 |
15 |
1 |
6 |
29 |
Kupientyn |
1 |
26 |
42 |
74 |
70 |
13 |
3 |
10 |
30 |
Rytele Święckie |
2 |
48 |
41 |
110 |
197 |
13 |
2 |
33 |
31 |
Jabłonna Lacka II |
1 |
24 |
35 |
58 |
66 |
11 |
2 |
11 |
32 |
Stasin |
1 |
20 |
34 |
64 |
54 |
11 |
1 |
8 |
33 |
THC Czarni Wrotnów |
1 |
22 |
29 |
78 |
75 |
9 |
2 |
11 |
34 |
AMT Sokołów |
1 |
22 |
28 |
99 |
103 |
9 |
1 |
12 |
35 |
Policja Sokołów |
1 |
14 |
28 |
74 |
37 |
9 |
1 |
4 |
36 |
Dzierzby II |
1 |
22 |
26 |
37 |
59 |
8 |
2 |
12 |
37 |
Seroczyn II |
1 |
24 |
16 |
41 |
122 |
5 |
1 |
18 |
38 |
Wyrozęby |
1 |
20 |
14 |
20 |
91 |
4 |
2 |
14 |
39 |
Lebiedzie |
1 |
14 |
13 |
33 |
49 |
4 |
1 |
9 |
40 |
Spółdzielca Sokołów Podl. |
1 |
18 |
6 |
17 |
70 |
2 |
0 |
16 |
|
|
|
3396 |
4914 |
11729 |
11735 |
1534 |
326 |
1536 |
|
tabela uwzględnia odjęte punkty za nie sędziowanie meczów (minus dwa punkty za każdy mecz nie sędziowany przez daną drużynę) Golanki (-4 pkt), Dzierzby (-4pkt.), Repki (- 2 pkt.), Białobrzegi (- 4 pkt.) w sezonie 2006-2007 (stan na 1 IX 2014)
TABELA WSZECHCZASÓW II LIGI PLP7 ( w najbliższym czasie zrobię aktualizację, w miarę wolnego czasu)
l.p |
Drużyna |
Sezon |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
1 |
Chądzyń |
5 |
90 |
114 |
312 |
335 |
35 |
9 |
46 |
2 |
DG Wyrozęby |
4 |
64 |
100 |
239 |
226 |
32 |
4 |
27 |
3 |
Rytele Święckie |
4 |
64 |
99 |
204 |
197 |
31 |
8 |
25 |
4 |
Morszków |
3 |
58 |
80 |
219 |
184 |
23 |
11 |
24 |
5 |
Kurowice |
3 |
46 |
70 |
166 |
164 |
22 |
4 |
20 |
6 |
Skrzeszew |
3 |
50 |
65 |
205 |
171 |
20 |
5 |
25 |
7 |
Sabnie |
3 |
46 |
57 |
171 |
195 |
17 |
6 |
23 |
8 |
Topaz Węże |
2 |
28 |
54 |
123 |
82 |
16 |
6 |
6 |
9 |
Kamieńczyk |
2 |
32 |
54 |
105 |
79 |
17 |
3 |
12 |
10 |
Czekanów |
1 |
24 |
53 |
144 |
77 |
17 |
2 |
5 |
11 |
Bujały |
2 |
32 |
53 |
104 |
77 |
16 |
5 |
11 |
12 |
Wirów |
2 |
32 |
52 |
133 |
98 |
16 |
4 |
12 |
13 |
Rozbity Kamień |
2 |
28 |
50 |
69 |
58 |
15 |
5 |
8 |
14 |
Nieciecz |
2 |
34 |
50 |
148 |
133 |
15 |
5 |
14 |
15 |
BTS Kobylany |
1 |
24 |
47 |
116 |
87 |
15 |
2 |
7 |
16 |
WKS Wojewódki |
3 |
58 |
44 |
136 |
313 |
12 |
8 |
38 |
17 |
Jawor Sokołów |
1 |
16 |
42 |
99 |
36 |
14 |
0 |
2 |
18 |
Skibniew |
1 |
18 |
41 |
94 |
47 |
13 |
2 |
3 |
19 |
Golanki |
1 |
18 |
40 |
75 |
35 |
12 |
4 |
2 |
20 |
KS Patrykozy |
1 |
24 |
39 |
105 |
90 |
12 |
3 |
9 |
21 |
Turbo Ptysie Sokołów |
1 |
24 |
38 |
126 |
115 |
12 |
2 |
10 |
22 |
Karolew |
1 |
16 |
34 |
71 |
44 |
11 |
1 |
4 |
23 |
Gama Sokołów |
1 |
18 |
33 |
56 |
40 |
11 |
0 |
7 |
24 |
Stasin |
1 |
14 |
31 |
63 |
42 |
10 |
1 |
3 |
25 |
AMT Sokołów |
1 |
16 |
30 |
59 |
35 |
10 |
0 |
6 |
26 |
Tchórznica |
1 |
14 |
29 |
51 |
27 |
9 |
2 |
3 |
27 |
Kamianka |
1 |
14 |
28 |
94 |
53 |
8 |
4 |
2 |
28 |
Repki |
1 |
14 |
28 |
43 |
35 |
9 |
1 |
4 |
29 |
Sawice |
1 |
24 |
27 |
102 |
130 |
8 |
3 |
13 |
30 |
Dzięcioły |
2 |
32 |
25 |
84 |
130 |
9 |
2 |
21 |
31 |
Lech Nowomodna |
1 |
24 |
20 |
84 |
118 |
5 |
5 |
14 |
32 |
AMT Błonie |
1 |
24 |
17 |
104 |
171 |
5 |
2 |
17 |
33 |
Sokołów II |
2 |
28 |
15 |
39 |
105 |
5 |
0 |
23 |
34 |
Nieciecz II |
1 |
24 |
10 |
109 |
247 |
3 |
1 |
20 |
35 |
Grodzisk |
1 |
18 |
6 |
27 |
83 |
2 |
0 |
16 |
36 |
Brzozów |
1 |
10 |
0 |
16 |
49 |
0 |
0 |
10 |
|
|
|
1100 |
1575 |
4095 |
4108 |
487 |
120 |
492 |
|
* 1 drużyna z Rytel Święckich została ukarana – 2 pkt za brak obsady sędziowskiej na jednym spotkaniu |
|
* 2 drużyna z Dzięcioł została ukarana – 4 pkt za brak obsady sędziowskiej w dwóch spotkaniach. |
Opracowanie: Andrzej Pniewski