Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Druga runda

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

PUCHAR LIGI 2011

II RUNDA 03.05.2011

Grupa X

Mecze z zaliczenia:

Sabnie – Al. Drób Old Boys Sokołów                                 1:1

Topaz Jawor Sokołów – NKS I Białobrzegi                        2:0

 

Sabnie – NKS I Białobrzegi                                                 3:2

Tomasz Kryszczuk-2, Piotr Graw # Łukasz Zieliński-2

Old Boys Sokołów – NKS I Białobrzegi                             6:2

Karol Krakowski-2, Paweł Maksymiak-2, Piotr Rozbicki, Robert Maksymiak # Łukasz Zieliński, Jakub Krysiak

Al. Drób Old Boys Sokołów – Topaz Jawor Sokołów        2:1

Adam Rozbicki-2 # Rafał Świnarski

Sabnie – Topaz Jawor Sokołów                                           3:0

Jarosław Kobus-2, Kamil Jagiełło

 

Al. Drób Old Boys Sokolów: Mirosław Bołbotowski, Paweł Maksymiak, Robert Maksymiak, Wojciech Oziębło, Robert Dobrowolski, Karol Krakowski, Sławomir Chadaj, Adam Rozbicki, Piotr Rozbicki, Andrzej Kaczmarek, Piotr Nowakowski

Sabnie: Krzysztof Ładziak, Robert Korczewski, Piotr Graw, Tomasz Kryszczuk, Marcin Jurczak, Jarosław Kobus, Kamil Jagiełło, Dawid Nowakowski, Jarosław Benedykciuk

Topaz Jawor Sokołów: Jacek Pankiewicz, Marcin Brzezik, Artur Kurełek, Mariusz Murasicki, Hubert Jastrzębski, Damian Zaranek, Rafał Świnarski, Tomasz Dobrzyński, Grzegorz Jaroszewski, Amir Al.- Halabi

NKS I Białobrzegi: Mariusz Steć I, Łukasz Wilk, Jarosław Zieliński, Łukasz Zieliński, Norbert Kur, Rafał Kotowski, Łukasz Leśniczuk, Jakub Krysiak

 

Awans: Al. Drób Old Boys Sokołów oraz Sabnie

 

Grupa Y

Mecze z zaliczenia:

Axan Kowiesy – Sokołów I                                      4:1                 

Nieciecz – BTS I Kobylany                                     2:2

 

Axan Kowiesy – BTS Kobylany                              6:0 (4:0)

Piotr Żukowski-3, Rafał Rutkowski-2,  Damian Dmowski                  

Nieciecz – Sokołów I                                                0:3 vo

* w drużynie z Niecieczy wystąpił nie uprawniony zawodnik, mecz przerwany przy stanie 4:1 dla Niecieczy

BTS Kobylany – Sokołów I                                     4:4 (2:3)

Daniel Chmielewski-2, Przemysław Jaczewski, Krzysztof Mosiej # Sławomir Replin-3, Sławomir Radawiec

Axan Kowiesy – Nieciecz                                        5:1 (0:1)

Piotr Żukowski-3, Karol Klewek, Rafał Rutkowski # Patryk Bolesta

 

Axan Kowiesy: Rafał Alaba, Piotr Żukowski, Kamil Paczuski, Jacek Sikorski, Wojciech Sikorski, Sylwester Romanowski, Karol Klewek, Rafał Rutkowski, Damian Dmowski

Sokołów I: Piotr Jaszczuk, Sławomir Radawiec, Grzegorz Fajkowski, Jacek Wasiluk, Sławomir Replin, Grzegorz Szybka, Zdzisław Maliszewski, Michał Wasiluk, Maciej Skupiewski, Marek Skupiewski

BTS I Kobylany: Kamil Iliński, Krzysztof Mosiej, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Sylwester Błoński, Dominik Mieczkowski, Jan Mieczkowski, Przemysław Jaczewski, Marek Fedorczyk

Nieciecz: Konrad Krochmal, Jakub Grzymała, Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta, Andrzej Pniewski, Robert Pniewski, Paweł Pniewski, Przemysław Odowski, Rafał Nasiłowski*

* zawodnik ten wystąpił już wcześniej w Pucharze Ligi w drużynie z Jabłonny Lackiej

Awans: Axan Kowiesy oraz Sokołów I                   

 

Grupa Z

Mecze z zaliczenia

Ulkar Karolew – Morszków                                    3:1

Skrzeszew – KS Patrykozy                                      0:0

 

Ulkar Karolew – KS Patrykozy                               3:2

Skrzeszew – Morszków                                            1:0

Daniel Głogowski

KS Patrykozy – Morszków                                      1:0

Ulkar Karolew – Skrzeszew                         1:1

# Kamil Rejmuza

Ulkar Karolew:
Skrzeszew:
Cezary Krukowski, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Kamil Rejmuza, Adrian Borowski, Tomasz Czerkas, Piotr Rusiniak, Kamil Daniluk
KS Patrykozy:
Morszków:

Awans: Ulkar Karolew i Skrzeszew

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 215
ogółem: 623 279

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka