Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
PUCHAR LIGI 2011
I RUNDA 27.03.2011
Grupa A (boisko Orlik SP4 Sokołów)
Sabnie – WKS Wojewódzki 13:0
Jarosław Kobus-3, Tomasz Kryszczuk-2, Dawid Nowakowski-2, Jarosław Benedykciuk-2, Mateusz Omieciuch-2, Krzysztof Omieciuch, Marcin Jurczak
Al- Drób Old Boys Sokołów – WKS Wojewódzki 7:1
Al. – Drób Old Boys Sokołów – Sabnie 1:1
# Dawid Nowakowski
Składy:
Al.- Drób Old Boys Sokołów:
Sabnie: Krzysztof Ładziak, Jarosław Kobus, Robert Korczewski, Marcin Jurczak, Tomasz Kryszczuk, Dawid Nowakowski, Jarosław Benedykciuk, Krzysztof Omieciuch, Mateusz Omieciuch, Mariusz Parzonka, Krzysztof Hardejewicz,
WKS Wojewódzki:
* drużyna z Grodziska nie dojechała na turniej
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Sabnie |
2 |
4 |
14-1 |
* |
2 |
Al.- Drób Old Boys Sokołów |
2 |
4 |
8-2 |
* |
3 |
WKS Wojewódki |
2 |
0 |
1-20 |
|
Grupa B (boisko Orlik Repki)
Axan Kowiesy – Gałki Sokołów 5:1
Damian Dmowski-3, Piotr Żukowski-2 #
Kamianka – Sokołów I
Axan Kowiesy – Sokołów I 4:1
Piotr Żukowski-4 #
Kamianka – Gałki Sokołów
Axan Kowiesy – Kamianka 1:1
Karol Rymuza #
Gałki Sokołów – Sokołów I
Składy:
Axan Kowiesy: Jarosław Misiak, Damian Dmowski, Jacek Dmowski, Kamil Paczóski, Karol Rymuza, Piotr Żukowski, Jacek Sikorski, Sylwester Romanowski
Kamianka:
Sokołów I:
Gałki Sokołów:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
|
|
|
|
* |
2 |
|
|
|
|
* |
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
Grupa C (boisko Wyrozęby)
DG Wyrozęby – Morszków 0:2
Włodzimierz Kur, Jacek Tomczuk
Ulkar Karolew - Bujały 3:0
Wojciech Małko, Konrad Markowski, Krzysztof Kąkol
DG Wyrozęby – Bujały 5:3
Dawid Pietrzyk-2, Cezary Rytel-2, Patryk Andrzejczuk #
Ulkar Karolew – Morszków 3:1
Wojciech Małko-2, Krzysztof Kąkol # Włodzimierz Kur
DG Wyrozęby – Ulkar Karolew 1:10
Patryk Andrzejczuk # Damian Ostrowski-2, Wojciech Małko-2, Konrad Markowski-2, Krzysztof Kąkol, Karol Góral, Piotr Panufnik, Paweł Żurawiński
Bujały – Morszków 0:3
Jacek Tomczuk, Włodzimierz Kur, Piotr Grądzki
Składy:
Ulkar Karolew: Wojciech Małko, Paweł Żurawiński, Piotr Panufnik, Konrad Markowski, Karol Góral, Damian Ostrowski, Dariusz Świnarski, Krzysztof Kąkol
DG Wyrozęby: Ernest Wierzbicki, Jakub Wierzbicki, Patryk Andrzejczuk, Przemysław Tomczak, Cezary Rytel, Dawid Pietrzyk, Maciej Mazurczak, Hubert Czarnocki, Łukasz Czarnocki
Morszków: Jacek Tomczuk, Artur Kur, Włodzimierz Kur, Kamil Kaczorowski, Marcin Klimczuk, Piotr Grądzki, Przemysław Karpiński
Bujały:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Ulkar Karolew |
3 |
9 |
16-2 |
* |
2 |
Morszków |
3 |
6 |
6-3 |
* |
3 |
DG Wyrozęby |
3 |
3 |
6-15 |
|
4 |
Bujały |
3 |
0 |
3-11 |
|
Grupa D (boisko Skibniew)
Skrzeszew – Skibniew 4:1
Daniel Głogowski-2, Marcin Malinowski, Piotr Rusiniak #
Kurowice – KS Patrykozy 1:1
Skrzeszew – Kurowice 1:0
Daniel Głogowski
Skibniew – KS Patrykozy 0:1
Skrzeszew – KS Patrykozy 0:0
Kurowice – Skibniew 0:2
Składy:
Skrzeszew: Cezary Krukowski, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Marcin Malinowski, Piotr Rusiniak, Jacek Kowalski, Tomasz Czerkas, Grzegorz Bartosiak
KS Patrykozy:
Skibniew:
Kurowice:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Skrzeszew |
3 |
7 |
5-1 |
* |
2 |
KS Patrykozy |
3 |
5 |
2-1 |
* |
3 |
Skibniew |
3 |
3 |
3-5 |
|
4 |
Kurowice |
3 |
1 |
1-4 |
|
Grupa E (boisko Orlik Jabłonna Lacka)
Nieciecz – Junior Jabłonna Lacka 3:0
Maciej Rosocha-2, Patryk Bolesta
BTS I Kobylany – NKS II Białobrzegi 2:1
Kamil Iliński, Dominik Mieczkowski # Konrad Tymiński
Lech Nowomodna – Nieciecz 1:1
Damian Woźniak # Patryk Bolesta
Junior Jabłonna Lacka – BTS Kobylany 1:4
Konrad Płachetko # Sylwester Błoński-2, Dominik Mieczkowski, Krzysztof Mosiej
NKS II Białobrzegi – Lech Nowomodna 1:1
Konrad Tymiński # Robert Księżak
Nieciecz - BTS Kobylany 2:2
Paweł Pniewski, Patryk Bolesta # Kamil Iliński, Sylwester Błoński
Junior Jabłonna Lacka – NKS II Białobrzegi 2:2
Konrad Płachetko, ……Zieniewski # Konrad Tymiński-2
Lech Nowomodna – BTS Kobylany 0:0
Nieciecz – NKS II Białobrzegi 5:1
Marcin Bielarski-2, Patryk Bolesta-2, Łukasz Bolesta # Tomasz Steć
Junior Jabłonna Lacka – Lech Nowomodna 0:2
Cezary Zdunek, Artur Jaczewski
Składy:
Nieciecz: Tosiński Przemek, Bolesta Łukasz, Bielarski Marcin, Pniewski Paweł, Pniewski Robert, Rosocha Maciej, Bolesta Patryk
BTS I Kobylany: Jan Mieczkowski, Dominik Mieczkowski, Kamil Iliński, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Krzysztof Mosiej, Sebastian Pogorzelski, Bartosz Kisieliński, Sylwester Błoński
Lech Nowomodna:
NKS II Białobrzegi: Mateusz Hudon, Patryk Steć, Mariusz Steć II, Tomasz Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Konrad Tymiński, Kamil Tymiński
Junior Jabłonna Lacka:
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Nieciecz
|
4
|
8
|
11-4
|
*
|
2 |
BTS I Kobylany |
4 |
8 |
8-4 |
* |
3 |
Lech Nowomodna |
4 |
6 |
4-2 |
|
4 |
NKS II Białobrzegi |
4 |
2 |
5-10 |
|
5 |
Junior Jabłonna Lacka |
4 |
1 |
3-11 |
|
Grupa F (boisko Orlik SLO)
Topaz Jawor Sokołów – AMT Sokołów
NKS I Białobrzegi – Chądzyń 3:1
# Robert Boruta
Topaz Jawor Sokołów – Chadzyń 1:1
# Krzysztof Goyski
NKS I Białobrzegi - AMT Sokołów
Topaz Jawor Sokołów – NKS I Białobrzegi
AMT Sokołów – Chądzyń 4:0
Składy:
Topaz Jawor Sokołów
NKS I Białobrzegi
AMT Sokołów
Chadzyń: Piotr Siedlecki, Krzysztof Goyski, Grzegorz Goyski, Grzegorz Kierył, Marcin Kur, Maciej Tatarczuk, Artur Wojewódzki, Robert Boruta, Paweł Krysiak
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1 |
Topaz Jawor Sokołów |
3 |
|
|
* |
2 |
NKS I Białobrzegi |
3 |
|
|
* |
3 |
AMT Sokołów |
3 |
|
|
|
4 |
Chadzyń |
3 |
1 |
2-8 |
|
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 92, wczoraj: 7
ogółem: 924 557
statystyki szczegółowe
|