Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Sezon 2009/10

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

I LIGA

SEZON 2009/2010

 

I KOLEJKA 13.09.2009

Jawor Sokołów – Sabnie                 9:12 (:)

Adam Gargul-5, Marcin Chromiński-3, Marcin Brzezik # Dawid Nowakowski-6, Jarosław Kobus-3, Mariusz Parzonka-2, Marcin Romaniuk

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Jawor Sokołów: Witowski T., Brzezik M., Gargul A., Chromiński M., Jastrzębski H., Dobrzyński T., Minarczuk K., Wilk D., Domagała P.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Nowakowski D., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus H., Świniarski Ł., Hardejewicz K.

 

Rozbity Kamień – Kamianka            1:3 (0:2)

Piotr Żuk # Jarosław Sulawiak, Adam Ignaciuk, Krzysztof Ignaciuk

Sędziował:  (Karolew)

Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Ławecki M., Mlonek T., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wierzbicki P., Żuk P.

Kamianka: Dziewulski P., Ignaciuk W., Ignaciuk T., Ignaciuk K., Ignaciuk A.,
Sulawiak J., Czerkas Z., Sulawiak Z., Ołdakowski K., Maksymiak R., Kołodziejczuk H., Gałecki D.

 

Tchórznica – Białobrzegi          7:1 (:)

Daniel Przewoźnik-3, Kamil Jagiełło-3, Marcin Jurczak # Michał Steć

Sedziował: Damian Bogucki (Kurowice)

Tchórznica: Skibniewski P., Benedykciuk J., Laskowski Ł., Jagiełło K., Ajdys K., Przewoźnik D., Jurczak M., Osipiak D.

Białobrzegi: Steć Mariusz II, Steć Michał, Steć J., Steć D., Steć Maciej, Wilk R.,
Kur N., Darda J.

 

Nieciecz I – Bujały                           7:1 (:)

Hubert Abramczuk-3, Maciej Skupiewski-3, Piotr Iwański # Paweł Pniewski

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Kożuchowski J., Grzymała J., Pieniak P., Zalewski M., Iwański P., Ruciński R., Krochmal K., Skupiewski M., Abramczuk H.

Bujały: Gawrysiuk M., Strzała M., Strzała K., Strzała P., Strzała B., Bujalski K., Pietranik K., Pniewski R., Pniewski P., Kur M., Wrzosek T.

 

Bujały – Sokołów I                     0:7 (:)

Grzegorz Chomać-2, Krzysztof Dmowski-2, Grzegorz Fajkowski, Michał Wasiluk, Sławomir Replin

Bujały: Gawrysiuk M., Strzała M., Strzała K., Strzała P., Strzała B., Bujalski K., Pietranik K., Pniewski R., Pniewski P., Kur M., Wrzosek T.

Sokołów I: Replin Ł., Odowski A., Replin S., Wasiluk M., Fajkowski G., Jaszczuk P., Dmowski K., Chomać G., Rutkowski D.

 

Kurowice – AMT Sokołów              5:1 (0:1)

Hubert Goworek-2, Damian Bogucki, Tomasz Sójka, Łukasz Kołodziejczuk # Robert Księżak
Sędziował: Daniel Przewoźnik

Kurowice: Dąbkowski G., Sójka T., Kołodziejczuk Ł., Rozbicki I., Leszcz M., Kuć Ł, Bogucki D., Goworek H., Bińkowski D.

AMT Sokołów: Kamiński M., Rospara M., Mikołajczyk D., Nieskórski M., Mróz B., Fabisiak H., Księżak R., Jurczak K., Kamiński T., Borkowski K.

 

Skibniew – Ulkar Karolew              1:3 (1:0)

Kamil Miszczuk # Paweł Żurawiński, Karol Góral, Wojciech Małko

Skibniew: Misczuk M., Miszczuk K., Goworek M., Skorupka D., Sobotka P.,
Zegadło A., Skonieczny P., Maliszewski Ł, Żochowski Ł., Zawadzki R.

Ulkar Karolew: Świniarski D., Żurawiński P., Żurawiński T., Żurawicki D., Mikołajewski K., Małko W., Markowski K., Góral K., Rostek A., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M.   

 

II KOLEJKA 20.09.2009

Sabnie – Ulkar Karolew                       2:6

Hubert Kobus, bramka samobócza # Karol Mikołajewski-3, Karol Góral-2, Wojciech Małko

Sabnie: Ładziak K., Romaniuk Marcin, Kosiorek E., Nowakowski D., Kobus J.,
Kobus H., Świniarski Ł., Kulwicki D., Iwaniuk P., Bierdziński D.

Ulkar Karolew: Świniarski D., Żurawiński P., Żurawiński T., Kąkol K., Góral K., Mikołajewski K., Małko W., Markowski K., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M.

 

Kurowice – Rozbity Kamień                2:7 (1:3)

Damian Bogucki-2 # Damian Dmowski-3, Wojciech Sikorski-2, Łukasz Bareja, Karol Klewek

Sędziował: Jawor

Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Sójka T., Sójka P., Kołodziejczuk Ł.,
Dąbkowski G., Bogucki D., Goworek H.

Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Klewek K., Wrzosek W., Ławecki M., Dmowski D., Sikorski J., Bareja Ł., Wierzbicki P., Sikorski W.

 

Kamianka – FC Tchórznica          8:3 (1:0)

Maciej Wyrozębski-2, Paweł Maksymiak-2, Jarosław Sulawiak-2, Hubert Kołodziejczuk, Adam Ignaciuk # Kamil Jagiełło-3

Sędziował: Marcin Ornowski

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Ołdakowski K., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Gałecki D., Maksymiak R., Maksymiak P., Wyrozebski M.

FC Tchórznica: Skibniewski P., Jurczak M., Benedykciuk J., Laskowski Ł., Badura, Jagiełło K., Przewoźnik D., Osipiak D.

 

Skibniew – Bujały                           6:1 (1:0)

Kamil Miszczuk-3, Wojciech Bujalski-2, Bartosz Rosochacki # Mariusz Kur

Sędziował: Marek Pogorzelski

Skibniew: Mieteń P., Zegadło A., Miszczuk K., Miszczuk M., Rosochacki B.,
Bocian M., Skonieczny P., Maliszewski Ł., Zochowski Ł., Bujalski W., Mąka K.

Bujały: Bujalski K., Strzała B., Strzała M. Strzała K., Pniewski R., Pniewski P., Kur M.

Białobrzegi – Jawor Sokołów              2:1 (1:1)

Jarosław Steć, Jakub Ryciak # Marcin Chromiński

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Białobrzegi: Darda J., Steć D., Steć J., Steć Patryk, Steć Maciej, Steć Michał,
Kur N., Zieliński Ł., Wilk R., Kamiński K., Szczeć S., Ryciak J.

Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Zaranek D., Gargul A., Brzezik M., Minarczuk K., Mosiej K., Chromiński M.

 

AMT Sokołów – Sokołów I            12:1 (2:1)

Karol Borkowski-4, Kamil Jurczak-4, Tomasz Kamiński-2, Hubert Fabisiak, Bartosz Mróz #  Michał Wasiluk

Sędziował: Maciej Skupiewski

Amt Sokołów: Kamiński M., Kamiński T., Rospara M., Borkowski K., Jurczak K., Nieskórski M., Wrzosek, Mróz B., Fabisiak  H.

Sokołów I: Odowski A., Replin Ł., Replin S., Radawiec S., Chomać G., Wasiluk M., Fajkowski G., Dmowski K.

 

III KOLEJKA 27.09.2009

Ulkar Karolew – Białobrzegi          0:9

Piotr Wyszyński-5, Łukasz Leśniczuk-2, Łukasz Wilk, ,bramka samobójcza

Sędziował: (AMT Tchórznica)

Ulkar Karolew: Świniarski D., Niedziałkowski B., Żurawicki D., Mikołajewski K., Małko W., Wyszogrodzki A., Góral K., Ostrowski D., Turowski M.

Białobrzegi: Darda J., Steć Michał, Steć Maciej, Steć D., Wyszyński P., Wilk Ł., Szczeć S., Leśniczuk Ł., Kur N., Wicenciak J.

 

 

Nieciecz I – Sabnie                          6:3 (2:2)

Michał Zalewski-2, Hubert Abramczuk-2, Piotr Iwański, Konrad Krochmal
# Jarosław Kobus-2, Bartosz Osipiak

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bolesta Ł., Pieniak P., Zalewski M.,
Iwański P., Ruciński R., Krochmal K., Skupiewski M., Odowski P., Abramczuk H., Rosocha M.

Sabnie: Mikołajczuk R., Osipiak D., Osipiak B., Kobus J., Parzonka M., Świniarski Ł., Korczewski R., Kobus H., Kosiorek E.

 

Jawor Sokołów – Kamianka            6:12 (1:6)

Marcin Chromiński-3, Piotr Domagała, Marcin Brzezik, Jakub Paderewski # Hubert Kołodziejczuk-4, Adam Ignaciuk –3, Paweł Maksymiak-2, Robert Maksymiak, Wojciech Ignaciuk, bramka samobójcza

Sędziował: Jacek Wasiluk

Jawor Sokołów: Wilk D., Zaranek D., Dobrzyński T., Jastrzębski H., Mosiej K., Minarczuk K., Paderewski J., Brzezik M., Domagała P., Chromiński M.

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak J., Sulawiak Z., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Ignaciuk A., Maksymiak P., Maksymiak R., Ignaciuk W., Ołdakowski K., Ignaciuk T., Ignaciuk K.

 

Rozbity Kamień – AMT Tchórznica         4:6 (3:3)

Paweł Wierzbicki-2, Damian Dmowski, Karol Klewek # Kamil Jagiełło-2, Kamil Jurczak, Daniel Przewoźnik, Robert Księżak, Radosław Wrzosek

Sędziował: Białobrzegi

Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Ławecki M., Misiak J., Dmowski D., Wierzbicki P., Sikorski W., Wrzosek W., Klewek K.

AMT Tchórznica: Skibniewski P., Rospara M., Nieskórski M., Mikołajczyk D.,
Jurczak M., Jurczak K., Księżak R., Przewoźnik D., Benedykciuk J., Jagiełło K., Wrzosek R.

 

Bujały – Kurowice                      1:6

Mariusz Kur # Łukasz Kołodziejczuk-4, Damian Bogucki-2

Sędziował: Robert Mroczkowski

Bujały: Gawrysiuk M., Strzała M., Strzała K., Strzała B., Pniewski R., Pniewski P., Wrzosek T., Bujalski G., Kur M.

Kurowice: Kucharek M., Rozbicki I., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Bińkowski D., Bogucki D., Sójka T., Dąbkowski G.,

 

Sokołów I – Skibniew                      4:8 (2:5)

Michał Wasiluk-2, Krzysztof Dmowski, Grzegorz Chomać # Kamil Miszczuk-3, Mateusz Miszczuk-2, Bartosz Rosochacki, Artur Zegadło, Radosław Zawadzki

Sędziował: Grzegorz Borowy

Sokołów I: Jaszczuk P., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G., Dmowski K., Replin S., Radawiec S., Rutkowski D.

Skibniew: Ołdakowski S., Mąka K., Skonieczny P., Zegadło A., Miszczuk K., Miszczuk M., Rosochacki B., Zawadzki R.

 

IV KOLEJKA 04.10.2009

Bujały – Białobrzegi                   0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie zebrała składu

 

Kamianka – Ulkar Karolew              3:4

Piotr Rozbicki-2, Wojciech Ignaciuk # Karol Mikołajewski-2, Tomasz Żurawiński, Damian Ostrowski

Sędziował: (Skrzeszew)

Kamianka: Dziewulski P., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Sulawiak Z., Sulawiak J., Maksymiak R., Wyrozębski M., Rozbicki P.

Ulkar Karolew: Świnarski D., Żurawiński P., Żurawiński T., Mikołajewski K.,
Ostrowski D., Małko W., Markowski K., Góral K., Jagodziński P., Turowski M.

 

Białobrzegi – Nieciecz I                            9:1 (2:1)

Piotr Wyszyński-5, Łukasz Zieliński-2, Michał Steć, Łukasz Wilk # Rafał Rutkowski

Sędziował: Krzysztof Goyski

Białobrzegi: Darda J., Steć Michał, Steć Patryk, Wilk Ł., Zieliński Ł., Szczeć S., Kur N., Kamiński K., Wyszyński P., Ryciak J.

Nieciecz I: Nasiłowski R., Bielarski M., Rosocha M., Rutkowski R., Ruciński R., Skupiewski M., Odowski P., Abramczuk H.

 

Kurowice – Jawor Sokołów              14:2 (8:1)

Damian Bogucki-6, Łukasz Kołodziejczuk-2, Przemysław Fąk-2, Ignacy Rozbicki, Tomasz Sójka, Grzegorz Dąbkowski, Mateusz Leszcz # Krzysztof Mosiej, Marcin Chromiński

Sędziował: Jarosław Kobus

Sabnie: Kucharek M., Rozbicki I., Kołodziejczuk Ł., Fąk P., Goworek H., Sójka T., Dabkowski G., Bogucki D., Leszcz M., Bińkowski D.

Jawor Sokołów: Witowski T., Wilk D., Dobrzyński T., Zaranek D., Minarczuk K., Mosiej K., Chromiński M., Noszczak P.

 

 

Sabnie – Sokołów I                     6:4 (3:1)

Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus-2, Mariusz Parzonka-2 # Michał Wasiluk-2, Jacek Wasiluk, Grzegorz Fajkowski

Sędziował: (Kurowice)

Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kobus J., Kobus H., Parzonka M., Kosiorek E., Kozłowski K., Hardejewicz K.

Sokołów I: Replin Ł., Replin S., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Chomać G., Dmowski K., Rutkowski D., Radawiec S., Jaszczuk R., Jaszczuk P.

 

AMT Tchórznica – Skibniew          3:7 (2:2)

Kamil Jagiełło, Robert Księżak, Kamil Jurczak # Kamil Miszczuk-3, Paweł Sobotka, Wojciech Bujalski, Bartosz Rosochacki, Artur Zegadło

Sędziował: (Ulkar Karolew)

AMT Tchórznica: Skibniewski P., Rospara M., Mikołajczyk D., Jurczak M.,
Jurczak K., Księżak R., Czerkas R., Jagiełło K.

Skibniew: Mąka K., Miszczuk K., Zegadło A., Skonieczny P., Sobotka P.,
Rosochacki B., Maliszewski Ł., Ołdakowski S., Bujalski W., Wyszomierski S.

 

Rozbity Kamień – Bujały                  6:2 (1:0)

Paweł Wierzbicki-5, Jacek Dmowski # Paweł Strzała, Paweł Pniewski

Sędziował: (Wojewódki)

Rozbity Kamień: Misiak J., Romanowski S., Kisieliński A., Ławecki M., Dmowski J., Wierzbicki P., Sikorski W., Wrzosek W.

Bujały: Gawrysiuk M., Strzała M., Strzała P., Pniewski P., Pniewski R., Kur M.,
Strzała B.

 

V KOLEJKA 11.10.2009

Bujały – AMT Tchórznica                   4:5 (3:2)

Paweł Pniewski-2, Grzegorz Milik, Robert Pniewski # Kamil Jurczak, Daniel Przewoźnik, Marcin Jurczak, Radosław Wrzosek, Robert Ksieżak

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Bujały: Pniewski P., Pniewski R., Milik G., Olszewski T., Culepa T., Strzała P., Strzała B., Bujalski K.

AMT Tchórznica: Benedykciuk J., Rospara M., Mikołajczyk D., Jurczak M., Księżak R., Wrzosek R., Jurczak K., Przewoźnik D., Czerkas R.

 

Sokołów I – Białobrzegi                   4:8 (2:3)

Jacek Wasiluk, Michał Wasiluk, Sławomir Radawiec, Grzegorz Fajkowski # Rafał Wilk-2, Łukasz Leśniczuk-2, Łukasz Zieliński, Sylwester Szczeć, Patryk Steć, bramka samobójcza

Sędziował: AMT Sokołów

Sokołów I: Replin Ł., Replin S., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Radawiec S., Jaszczuk P., Chomać G., Rutkowski D.

Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Patryk, Kur N., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Kamiński K., Szczeć S., Wilk R., Ryciak J.

 

Jawor Sokołów – Rozbity Kamień                6:5 (2:3)

Adam Gargul-3, Marcin Chromiński-3 # Łukasz Bareja-4, Damian Dmowski

Jawor Sokołów: Brzezik M., Paderewski J., Noszczak P., Zaranek D., Jastrzębski H., Gargul A., Chromiński M.

Rozbity Kamień: Repliński M., Romanowski S., Ławecki M., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wierzbicki P., Kisieliński B., Wrzosek W.

 

Nieciecz I – Kamianka                               1:6 (1:4)

Hubert Abramczuk # Paweł Maksymiak-3, Tomasz Ignaciuk, Krzysztof Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk

Sedziował: Krzysztof Woźniak

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bielarski M., Bolesta Ł., Rutkowski D., Zalewski M., Iwański P., Ruciński R., Skupiewski M., Krochmal K., Odowski P., Rosocha M., Abramczuk H.

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak Z., Sulawiak J., Maksymiak P., Maksymiak R., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Rozbicki P., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Ignaciuk W., Ignaciuk T.

 

Skibniew – Sabnie                                    1:1 (0:0)

Kamil Miszczuk # Emil Kosiorek

Skibniew: Zaranek B., Miszczuk K., Skonieczny P., Zegadło A., Ołdakowski S., Sobotka P., Goworek M., Bocian M.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Korczewski R., Parzonka M., Świnarski Ł., Bierdziński D., Hardejewicz K., Osipiak B., Kosiorek E.

 

Ulkar Karolew – Kurowice                      4:3 (1:1)

Tomasz Brzezik-3, Karol Góral # Damian Bogucki, Łukasz Kołodziejczuk, Przemysław Fąk

Ulkar Karolew: Małko W., Góral K., Brzezik T., Żurawiński P., Mikołajewski K., Markowski K., Rostek A., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M., Kąkol K.

Kurowice: Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Sójka P., Dąbkowski G., Rozbicki I., Leszcz M., Bińkowski D., Bogucki D., Fąk P., Kuć Ł.

 

VI KOLEJKA 18.10.2009

Białobrzegi – Skibniew                             3:1

Jarosław Steć, Jacek Wicenciak, bramka samobójcza # Marcin Goworek

Sędziował: Andrzej Pietranik

Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Wilk R., Kur N., Wyszyński P., Leśniczuk Ł., Wicenciak J.

Skibniew: Mąka K., Miszczuk K., Sobotka P., Goworek M., Zegadło A., Zaranek B., Skonieczny P., Ołdakowski S., Bocian M.

 

Kamianka – Sokołów I                               3:0 vo

* drużyna z Sokołowa nie zebrała składu

Kurowice – Nieciecz I                               6:7

Damian Bogucki-2, Grzegorz Dąbkowski, Przemysław Fąk, Łukasz Kołodziejczuk, bramka samobójcza # Hubert Abramczuk-3, Rafał Rutkowski-3, Maciej Skupiewski

Kurowice: Kucharek M., Fąk P., Kołodziejczuk Ł., Rozbicki I., Goworek H., Leszcz M., Bogucki D., Dąbkowski G.,

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Iwański P., Bielarski M., Zalewski M.,
Odowski P., Abramczuk H., Skupiewski M., Rutkowski R., Rosocha M., Grzymała J.

 

AMT Tchórznica – Sabnie                       4:5 (1:3)

Kamil Jurczak-2, Kamil Jagiełło, Radosław Wrzosek # Jarosław Kobus-3, Mariusz Parzonka, Bartosz Osipiak

Sędziował: Zbigniew Czerkas

AMT Tchórznica: Skibniewski P., Jurczak K., Jurczak M., Księżak R., Wrzosek R., Przewoźnik D., Jagiełło K.

Sabnie: Sawicki R., Świnarski Ł., Bierdziński M., Kulwicki D., Kosiorek E., Kobus J.,
Kobus H., Osipiak B., Parzonka M., Mielańczuk P.

 

Rozbity Kamień – Ulkar Karolew              2:5 (1:2)

Łukasz Bareja, Piotr Żuk # Karol Mikołajewski-3, Konrad Markowski, Tomasz Brzezik

Sędziował: (Kobylany)

Rozbity Kamień: Misiak J., Romanowski S., Kisieliński A., Ławecki M., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wierzbicki P., Żuk P.Rymuza K., Klewek K

Ulkar Karolew: Świnarski D., Małko W., Rostek A., Żurawiński T., Mikołajewski K., Markowski K., Góral K., Ostrowski D., Brzezik T., Turowski M., Kąkol K.

 

Bujały – Jawor Sokołów                       7:2

Paweł Pniewski-3, Mariusz Kur-2, Tomasz Olszewski, Paweł Strzała# Jakub Paderewski, Marcin Brzezik

Bujały: Culepa T., Milik G., Pniewski P., Pniewski R., Olszewski T., Strzała P., Strzała B., Bujalski K., Sękal J., Sękal W., Ołtarzewski M., Wrzosek S., Kur M

Jawor Sokołów: Wilk D., Jastrzębski H., Paderewski J., Brzezik M., Minarczuk K., Noszczak P., Chromiński M.

 

VII KOLEJKA 25.10.2009

Sokołów I – Kurowice                                2:9 (2:3)

Grzegorz Fajkowski- 2 # Damian Bogucki-3, Tomasz Sójka-2, Grzegorz Dąbkowski-2, Marcin Kucharek, Hubert Goworek

Sokołów I: Replin Ł., Replin S., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Jaszczuk P., Rybiński T., Andrzejewski B., Krasnodębski N., Dmowski K.

Kurowice: Kuć Ł., Kucharek M., Leszcz M., Goworek H., Sójka T., Bogucki D., Dabkowski G.

Ulkar Karolew- Bujały                                     3:3

Damian Ostrowski, Karol Góral, Karol Mikołajewski # Paweł Strzała-2, Mariusz Kur

Ulkar Karolew: Świnarski D., Mikołajewski K., Małko W., Markowski K., Góral K., Ostrowski D., Wasażnik E., Wyszogrodzki A., Kakol K., Turowski M.

Bujały: Culepa T., Pniewski R., Pniewski P., Strzała P., Strzała B., Kur M., .............

 

Sabnie – Białobrzegi                             7:9

Dawid Nowakowski-4, Jarosław Kobus-2, Emil Kosiorek # Łukasz Leśniczuk-4, Michał Steć-2, Łukasz Zieliński, Sylwester Szczeć, Jakub Ryciak

Sabnie: Ładziak K., Parzonka M., Kosiorek E., Nowakowski D., Kobus J.,
Bierdziński D., Kulwicki D., Hardejewicz K., Korczewski R., Świnarski Ł.

Białobrzegi: Kamiński K., Steć Michał, Steć P., Steć Maciej, Zieliński K., Zieliński Ł., Szczeć S., Ryciak J., Leśniczuk Ł.

 

Skibniew – Kamianka                               5:8 (1:4)

Kamil Miszczuk-3, Marcin Goworek-2 # Adam Ignaciuk-3, Robert Maksymiak-2, Krzysztof Ignaciuk, Tomasz Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk

Skibniew: Supeł P., Ołdakowski S., Goworek M., Zegadło A., Skonieczny P., Maliszewski Ł., Zaranek B., Miszczuk K.

Kamianka: Dziewulski P., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk T., Ignaciuk K., Sulawiak J., Sulawiak Z., Rozbicki P., Maksymiak R., Kołodziejczuk H., Czerkas Z.

 

Nieciecz – Rozbity Kamień                         2:5

Maciej Skupiewski, Konrad Krochmal # Piotr Żuk-3, Łukasz Bareja-2

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bielarski M., Kożuchowski J., Rosocha M., Zalewski M., Iwański P., Ruciński R., Skupiewski M., Krochmal K., Odowski P., Abramczuk H.

Rozbity Kamień: Romanowski S., Misiak J., Ławecki M., Sikorski W., Dmowski D., Bareja  Ł., Dmowski J., Wierzbicki P., Klewek K., Żuk P.

 

Jawor Sokołów – AMT Tchórznica          3:2 (2:0)

Marcin Chromiński, Paweł Noszczak, Damian Zaranek # Mariusz Rospara, Kamil Jurczak

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Jawor Sokołów: Dobrzyński T., Jastrzębski H., Paderewski J., Noszczak P., Chromiński M., Zaranek D., Brzezik M., Minarczuk K.

AMT Tchórznica: Paczuski M., Czerkas R., Jurczak K., Rospara R., Księżak R., Nieskórski M., Mikołajczyk D.

 

Nieciecz I – Sokołów I                               11:3 (6:0)

Konrad Krochmal-4, Michał Zalewski-2, Hubert Abramczuk-2, Jarosław Kożuchowski, Maciej Skupiewski, Piotr Iwański # Krzysztof Dmowski, Grzegorz Fajkowski, bramka samobójcza

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bielarski M., Kożuchowski J., Rosocha M., Zalewski M., Iwański P., Ruciński R., Skupiewski M., Krochmal K., Odowski P., Abramczuk H.

Sokołów I: Replin Ł., Replin S., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Jaszczuk P., Rutkowski D., Andrzejewski B., Chomać G., Krasnodębski N., Dmowski K., Odowski A.

 

VIII KOLEJKA 08.11.2009

Kamianka – Sabnie                                    9:5

Hubert Kołodziejczuk-5, Adam Ignaciuk-3, Krzysztof Ignaciuk # Jarosław Kobus-3, Hubert Kobus-2

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Ignaciuk A.,
Ignaciuk T., Ignaciuk W., Ignaciuk K., Maksymiak P., Maksymiak R., Kołodziejczuk H.

Sabnie: Ładziak K. Kulwicki D., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Bierdziński D.

 

Kamianka – Bujały                                     7:5

Paweł Maksymiak-3, Hubert Kołodziejczuk-2, Adam Ignaciuk, Krzysztof Ignaciuk # Paweł Strzała-4, Mariusz Kur

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak Z., Sulawiak J., Czerkas Z., Ignaciuk A.,
Ignaciuk T., Ignaciuk W., Ignaciuk K., Maksymiak P., Maksymiak R., Kołodziejczuk H.

Bujały: Pniewski P., Pniewski R., Culepa T., Strzała P., Strzała M., Strzała B., Czarnocki J., Kur M., Sękal W., Danielczuk D., Olszewski T.

 

Kurowice – Skibniew                                6:1

Łukasz Kołodziejczuk-3, Grzegorz Dąbkowski-2, Damian Bogucki # Marek Pogorzelski

Kurowice: Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Sójka P., Rozbicki I., Goworek H.,
Leszcz M., Dąbkowski G., Bogucki D., Kuć Ł.

Skibniew: Mąka K., Pogorzelski M., Zegadło A., Sobotka P., Skonieczny P., Maliszewski Ł., Goworek M.

 

Rozbity Kamień – Sokołów I                     12:2 (7:0)

Łukasz Bareja-3, Piotr Żuk-3, Damian Dmowski-3, Wiesław Wrzosek-2, Sylwester Romanowski # Tomasz Rybiński-2

Rozbity Kamień: Misiak J., Romanowski S., Ławecki M., Sikorski W., Dmowski D., Bareja Ł., Żuk P., Wrzosek W., Sikorski J.

Sokołów I: Replin Ł., Replin S., Andrzejewski B., Rutkowski D., Chomać G., Jaszczuk P., Radawiec S., Wasiluk M., Rybiński T.

 

AMT Tchórznica – Białobrzegi          7:6 (3:1)

Kamil Jurczak-3, Kamil Jagiełło-2, Marcin Jurczak-2 # Łukasz Leśniczuk-3, Michał Steć-2, Łukasz Wilk

AMT Tchórznica: Skibniewski P., Rospara M., Mikołajczyk D., Jurczak M.,
Jurczak K., Księżak R., Benedykciuk J., Jagiełło K.

Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Michał, Wilk R., Wilk Ł., Leśniczuk Ł.,
Zieliński Ł., Szczeć S.

 

Jawor Sokołów – Ulkar Karolew              2:9

Tomasz Witowski, Marcin Chromiński # Konrad Markowski-4, Tomasz Brzezik-3, Karol Mikołajewski, Damian Ostrowski

Jawor Sokołów: Witowski T., Wilk D., Zaranek D., Brzezik M., Minarczuk K., Noszczak P., Chromiński M.

Ulkar Karolew: Małko W., Żurawiński P., Brzezik T., Mikołajewski K., Markowski K., Rostek A., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M., Wasażnik E.

 

Skibniew – Nieciecz I -mecz nie został rozegrany, z powodu spóźnienia się gospodarzy, którzy wcześniej grali mecz z Kurowicami

 

IX KOLEJKA 11.11.2009

Białobrzegi – Kamianka                             1:3 (1:2)

Piotr Wyszyński # Hubert Kołodziejczuk-2, Adam Ignaciuk

Sędziował: Andrzej Pietranik

Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Wilk Ł., Wilk R., Zieliński Ł., Kamiński K., Leśniczuk Ł., Wicenciak J., Kur N., Wyszyński P.

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak J., Sulawiak Z., Czerkas Z., Rozbicki P., Maksymiak R., Maksymiak P., Krystosiak Ł., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Ołdakowski K., Kołodziejczuk H.

 

Ulkar Karolew – AMT Tchórznica          2:2 (0:1)

Konrad Markowski, Karol Góral # Marcin Jurczak, bramka samobójcza

Ulkar Karolew: Rostek A., Małko W., Brzezik T., Mikołajewski K., Markowski K., Góral K., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M., Wasażnik E.

AMT Tchórznica:  Skibniewski P., Rospara M., Mikołajczyk D., Nieskórski M., Jurczak M., Księżak R., Wrzosek R., Benedykciuk J., Mróz B.

 

Skibniew – Rozbity Kamień                         1:7 (1:5)

Przemysław Supeł # Piotr Żuk-2, Łukasz Bareja-2, Damian Dmowski, Jacek Dmowski, Marcin Ławecki

Skibniew: Supeł P., Miszczuk K., Pogorzelski M., Goworek M., Zegadło A., Mąka K., Skonieczny P., Sobotka P.

Rozbity Kamień: Kisieliński A., Romanowski S., Ławecki M., Sikorski W., Żuk P., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wrzosek W.

 

Nieciecz I – Jawor Sokołów                       3:0 vo

* drużyna z Sokołowa nie dojechała na mecz

Sabnie – Kurowice                                5:3

Dawid Nowakowski-4, Jarosław Kobus # Ignacy Rozbicki, Damian Bogucki, Tomasz Sójka

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Nowakowski D., Bierdziński M., Bierdziński D., Parzonka M., Kobus H., Korczewski R., Kulwicki D.

Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Sójka T., Bogucki D., Dabkowski G., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Rozbicki I.

 

X kolejka 15.11.2009

AMT Tchórznica – Kamianka                            1:13 (0:7)

Daniel Przewoźnik # Hubert Kołodziejczuk-4, Tomasz Ignaciuk-3, Adam Ignaciuk-2, Piotr Rozbicki-2, Artur Ambroziak, Robert Maksmiak

AMT Tchórznica: Skibniewski P., Rospara M., Mikołajczyk D., Księżak R.,
Jurczak K., Benedykciuk J., Przewoźnik D.

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak J., Sulawiak Z., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ignaciuk K., Ignaciuk T., Ambroziak A., Maksymiak R., Rozbicki P., Ołdakowski K., Kołodziejczuk H., Gałecki D.

 

Jawor Sokołów – Sokołów I                     6:7 (4:4)

Paweł Noszczak-4, Marcin Chromiński, Adam Gargul # Grzegorz Fajkowski-2, Michał Wasiluk-2, Krzysztof Dmowski-2, Daniel Rutkowski

Jawor Sokołów: Witowski T., Wilk D., Brzezik M., Minarczuk K., Noszczak P., Chromiński M., Jastrzębski H., Mosiek K., Gargul A., Dobrzyński T.

Sokołów I: Jaszczuk P., Radawiec S., Wasiluk M., Fajkowski G., Replin S.,
Dmowski K., Rutkowski D.

 

Rozbity Kamień – Sabnie                          13:3 (5:2)

Piotr Żuk-5, Damian Dmowski-3, Marcin Ławecki-2, Łukasz Bareja-2, bramka samobójcza # Dawid Nowakowski-2, Emil Kosiorek

Rozbity Kamień: Woźnica G., Romanowski S., Misiak J., Ławecki M., Dmowski D., Bareja Ł., Klewek K., Żuk P.

Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Kobus J., Nowakowski D., Kobus D., Kosiorek E., Hardejewicz K., Osipiak B., Świnarski Ł., Parzonka M.

 

Kurowice – Białobrzegi                             9:4 (6:1)

Damian Bogucki-4, Ignacy Rozbicki, Przemysław Fąk, Tomasz Sójka, Grzegorz Dąbkowski, Mateusz Leszcz # Łukasz Leśniczuk, Łukasz Zieliński, Konrad Zieliński, Jarosław Steć

Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Rozbicki I., Goworek H., Fak P., Sójka T., Dąbkowski G., Bogucki D., Leszcz M., Kuć Ł.

Białobrzegi: Darda J., Steć J., Steć Patryk, Steć Mateusz, Zieliński Ł., Zieliński K., Leśniczuk Ł., Szczeć S., Kamiński K.

 

Nieciecz I – Ulkar Karolew                       4:5 (1:4)

Hubert Abramczuk-2, Konrad Krochmal, Rafał Rutkowski # Konrad Markowski-2, Damian Ostrowski, Wojciech Małko, Ernest Wasażnik

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bielarski M., Kożuchowski J., Rosocha M., Pieniak P., Rutkowski R., Zalewski M., Iwański P., Skupiewski M., Krochmal K., Odowski P., Abramczuk H.

Ulkar Karolew: Małko W., Markowski K., Góral K., Rostek A., Ostrowski D., Jagodziński P., Wyszogrodzki A., Wasażnik E.

 

XI kolejka 22.11.2009

Kamianka – Kurowice                      3:4 (1:4)

Adam Ignaciuk-2, Artur Ambroziak # Damian Bogucki-2, Tomasz Sójka, Przemysław Fąk

Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak Z., Sulawiak J., Ambroziak A., Maksymiak R., Gałecki D., Rozbicki P., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Ignaciuk A., Ignaciuk W., Ignaciuk T.

Kurowice: Kucharek M., Sójka P., Goworek H., Rozbicki I., Fak P., Sójka T.,
Bogucki D., Dąbkowski G

 

Białobrzegi – Rozbity Kamień                2:2 (1:1)

Piotr Wyszyński, Łukasz Wilk # Piotr Żuk,  bramka samobójcza

Białobrzegi: Kamiński K., Steć J., Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mateusz, Wilk Ł., Zieliński Ł., Wyszyński P., Leśniczuk Ł., Zieliński K.

Rozbity Kamień: Romanowski S., Kisieliński A., Ławecki M., Sikorski J., Żuk P., Dmowski D., Bareja Ł., Wrzosek W., Woźnica G.

 

Nieciecz I – AMT Tchórznica          5:5 (3:3)

Hubert Abramczuk-3, Rafał Ruciński, Przemysław Odowski # Robert Wrzosek-3, Kamil Jagiełło, Robert Księżak

Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bielarski M., Kożuchowski J., Grzymała J., Rosocha M., Rutkowski R., Zalewski M., Ruciński R., Odowski P., Abramczuk H.

AMT Tchórznica: Skibniewski P., Rozpara M., Jurczak M., Przewoźnik D., Jagiełło K., Ksieżak R., Benedykciuk J., Wrzosek R.

 

Sokołów I – Ulkar Karolew              3:4 (2:1)

Michał Wasiluk, Grzegorz Fajkowski, Sławomir Replin # Wojciech Małko, Damian Ostrowski, Karol Mikołajewski, Paweł Żurawiński

Sokołów I: Rutkowski D., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Replin S.,
Jaszczuk P., Jaszczuk R., Andrzejewski B., Radawiec S.

Ulkar Karolew: Rostek A., Ostrowski D., Żurawiński T., Żurawiński P., Wasażnik E., Turowski M., Góral K., Mikołajewski K., Małko W., Markowski K.

 

Skibniew – Jawor Sokołów              8:1

Kamil Miszczuk-6, Artur Zegadło, Paweł Skonieczny # Piotr Domagała

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Skibniew: Sobotka P., Miszczuk K., Skonieczny P., Pogorzelski M., Zawadzki R., Wyszomirski S., Goworek M., Zegadło A., Supeł P., Żochowski Ł.

Jawor Sokołów: Brzezik M., Wilk D., Noszczak P., Chromiński M., Jastrzębski H., Mosiej K., Domagała P., Dobrzyński T.

 

Sabnie – Bujały                                     9:4

Dawid Nowakowski-5, Mariusz Parzonka-2, Jarosław Kobus, Daniel Kulwicki # Paweł Pniewski, Wojciech Sękal, bramka samobójcza 

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Sabnie: Ładziak K., Świnarski Ł., Bierdziński D., Parzonka M., Kobus J., Iwaniuk P., Nowakowski D., Kulwicki D.

Bujały: Pniewski R., Pniewski P., Culepa T., Danielczuk D., Strzała M., Strzała P., Sękal W.          

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz-Sabnie (Puchar Ligi)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 215
ogółem: 623 244

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka