Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Klasyfikacja strzelców

  Klasyfikacja strzelców I liga (Stan na 16.10.2011)

Pniewski Andrzej Nieciecz 17

2 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 14

3 Nowakowski Dawid Sabnie 14

4 Komosa Rafał Ulkar Karolew 11

5 Żukowski Piotr Axan Kowiesy 11

6 Molski Tomasz Topaz Old Boys Sokołów 10

7 Rutkowski Rafał Axan Kowiesy 8

8 Kobus Jarosław Sabnie 8

9 Świnarski Rafał Topaz Jawor Sokołów 8

10 Abramczuk Hubert Nieciecz 7

11 Maksymiak Robert Topaz Old Boys Sokołów 7

12 brak strzelców z Sabniami BTS Kobylany 6

13 brak strzelców ze Skrzeszewem Kurowice 6

14 Jóźwiak Jacek Kamianka 6

15 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 6

16 Ambroziak Artur Topaz Old Boys Sokołów 5

17 Bolesta Patryk Nieciecz 5

18 Dmowski Damian Axan Kowiesy 5

19 Domagała Piotr AMT Sokołów 5

20 Gargul Adam Topaz Jawor Sokołów 5

21 Sójka Tomasz Kurowice 5

22 Bogucki Damian Kurowice 4

23 Brzezik Marcin  Topaz Jawor Sokołów 4

24 Jagiełło Kamil Sabnie 4

25 Jaszczuk Filip AMT Sokołów 4

26 Krochmal Konrad Nieciecz 4

27 Omieciuch Krzysztof Sabnie 5

28 Rozbicki Adam Topaz Old Boys Sokołów 4

29 Rozbicki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 4

30 Rykała Tomasz Topaz Jawor Sokołów 4

31 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 4

32 Bisior Norbert NKS Białobrzegi 3

33 brak strzelców z Kamianki Nieciecz 3

34 Chomać Grzegorz Topaz Old Boys Sokołów 3

35 Chromińśki Tomasz Topaz Jawor Sokołów 3

36 Kobus Dawid Sabnie 3

37 Maksymiak Paweł Topaz Old Boys Sokołów 3

38 Miściorak J Kurowice 3

39 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 3

40 Mróz Bartosz AMT Sokołów 3

41 Olszewski Kamil Skrzeszew 3

42 Steć Mariusz I NKS Białobrzegi 3

43 Szczeć Sylwester NKS Białobrzegi 3

44 Szczeć Tomasz NKS Białobrzegi 3

45 walkower  dla Niecieczy z AMT 3

46 walkower  dla AXANu z AMT 3 

47 Batorowicz Damian Ulkar Karolew 2

48 Błońśki Sylwester BTS Kobylany 2

49 Chmielewski Daniel BTS Kobylany 2

50 Choma Marek Skrzeszew 2

51 Dziubiela Kamil Ulkar Karolew 2

52 Goworek Hubert Kurowice 2

53 Jakubiak Patryk Kurowice 2

54 Jaroszewski Grzegorz Topaz Jawor Sokołów 2

55 Jaszczuk Damian AMT Sokołów 2

56 Jurczak Kamil  AMT Sokołów 2

57 Kamiński Tomasz AMT Sokołów 2

58 Kobus Hubert Sabnie 2

59 Kołodziejczuk Łukasz Kurowice 2

60 Kozaczuk Dariusz Skrzeszew 2

61 Krasnodębski Maciej Kamianka 2

62 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2

63 Murasicki Mariusz Topaz Jawor Sokołów 2

64 Odowski Przemysław Nieciecz 2

65 Ostrowski Damian Ulkar Karolew 2

66 Rozbicki I Kurowice 2

67 Steć Mateusz NKS Białobrzegi 2

68 Trębicki Piotr BTS Kobylany 2

69 Trusiak Mateusz NKS Białobrzegi 2

70 Zaranek Damian Topaz Jawor Sokołów 2

71 Benedykciuk Jarosław  Sabnie 1

72 Błoński Adrian AMT Sokołów 1

73 Błoński Patryk AMT Sokołów 1

74 Boguszewski Łukasz Ulkar Karolew 1

75 Borkowski Karol AMT Sokołów 1

76 bramka samobójcza dla Białobrzeg z Skrzeszewem 1

77 bramka samobójcza dla Kurowic z Topazem Jawor 1

78 bramka samobójcza dla Sabni z Kurowicami 1

79 bramka samobójcza dla Topazu Javor z BTSem 1

80 bramka samobójcza dla Topazu Jawor z Kamianką 1

81 bramka samobójcza dla NKS Białobrzegi z Topazem Jawor 1

82 bramka samobójcza dla Skrzeszewa z Sabniami 1

83 Buczyński Łuaksz Topaz Jawor Sokołów 1

84 Czerkas Mateusz Topaz Jawor Sokołów 1

85 Dąbkowski Grzegorz Kurowice 1

86 Deoniziak Damian Kurowice 1

87 Dobrowolski Robert Topaz Old Boys Sokołów 1

88 Fąk Przemysław Kurowice 1

89 Głogowski Daniel Skrzeszew 1

90 Graw Piotr Sabnie 1

91 Grądzki Wojciech Kamianka 1

92 Grzywiński Łukasz Topaz Old Boys Sokołów 1

93 Hudon Mateusz NKS Białobrzegi 1

94 Ignaciuk Adam Nieciecz 1

95 Jagiełło Cezary Topaz Old Boys Sokołów 1

96 Jastrzębski Hubert Topaz Jawor Sokołów 1

97 Kamiński Kamil NKS Białobrzegi 1

98 Klewek Karol Axan Kowiesy 1

99 Kotowski Rafał NKS Białobrzegi 1

100 Kowalski Jacek Topaz Old Boys Sokołów 1

101 Krysińśki Piotr Topaz Old Boys Sokołów 1

102 Kryszczuk Tomasz Sabnie 1

103 Księżak Robert Skrzeszew 1

104 Kupisz M Ulkar Karolew 1

105 Ludwiczak Kamil AMT Sokołów 1

106 Mazurek Artur Ulkar Karolew 1

107 Mikołajczyk Damian AMT Sokołów 1

108 Paderewski Jakub Topaz Jawor Sokołów 1

109 Pankiewicz Jacek Topaz Jawor Sokołów 1

110 Panufnik Piotr Ulkar Karolew 1

111 Parzych Krzysztof Topaz Old Boys Sokołów 1

112 Pietrzyk Dawid BTS Kobylany 1

113 Pniewski Paweł Nieciecz 1

114 Pniewski Robert Nieciecz 1

115 Rejmuza Kamil Skrzeszew 1

116 Rusiniak Piotr Skrzeszew 1

117 Ryczkowski Mateusz Ulkar Karolew 1

118 Rymuza Karol Axan Kowiesy 1

119 Steć Jarosław NKS Białobrzegi 1

120 Sulawiak Jarosław Kamianka 1

121 Świnarski Andrzej Ulkar Karolew 1

122 Wyrozębski Maciej Topaz Old Boys Sokołów 1

123 Zawadzki Łukasz Kamianka 1

124 Zawadzki Mateusz Kamianka 1

125 Zieliński Łukasz NKS Białobrzegi 1  

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 215
ogółem: 623 290

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka